چهارشنبه ۱۷ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۸:۲۱

فیلم «آقای گل» در مرحله پیش‌تولید

غلامرضا گمرکی

سینماپرس: غلامرضا گمرکی تهیه کننده فیلم سینمایی «آقای گل» عنوان کرد که پیش تولید این اثر آغاز شده است.

به گزارش سینماپرس، غلامرضا گمرکی تهیه کننده فیلم سینمایی «آقای گل» به کارگردانی بیژن شیرمرز که به تازگی پروانه ساخت این اثر صادر شده است در گفتگو با یک خبرگزاری درباره زمان ساخت این اثر گفت: ما تصور می کردیم که پروانه ساخت این فیلم در تیرماه صادر شود تا بتوانیم «آقای گل» را به جشنواره فیلم های کودکان و نوجوانان اصفهان برسانیم اما با توجه به اینکه این پروسه طولانی شد فکر می کنم این فیلم برای حضور در سی و هفتمین جشنواره ملی فیلم فجر آماده شود.

به گفته وی، البته ممکن است کارگردان ترفندهایی برای رساندن «آقای گل» به جشنواره فیلم های کودکان و نوجوانان که در شهریور ماه برگزار می شود، داشته باشد.

این تهیه کننده سینما با بیان اینکه فیلم «آقای گل» مربوط به نوجوانان است، اظهار کرد: ما از مدت ها پیش، پیش تولید «آقای گل» را آغاز کرده بودیم با این حال زمان فیلمبرداری این اثر مشخص نیست.

گمرکی درباره داستان «آقای گل» بیان کرد: این فیلم داستان پسری است که سعی می کند گل بزند ولی اعتماد به نفس ندارد، اما ناگهان با یک بازیکن فوتبال رو به رو می شود و این بازیکن به او اعتماد به نفس می دهد به طوری که در نهایت این پسر موفق می شود گل بزند.

این تهیه کننده در پایان با بیان اینکه تمام فیلمبرداری این اثر در تهران انجام می شود، عنوان کرد: این فیلم حول محور امید به آینده است ضمن اینکه ما در نظر داریم از حضور یک بازیکن تیم ملی فوتبال هم در این اثر استفاده کنیم.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.