یکشنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۶:۱۰

فیلم کوین اسپیسی تنها ۱۲۶ دلار فروخت

فیلم «کلوپ پسران میلیاردر»

سینماپرس: گویا تبعات رسوایی اخلاقی کوین اسپیسی تمامی ندارد، در آخرین بداقبالی برای این بازیگر هالیوودی فیلم «کلوپ پسران میلیاردر» با بازی وی در اولین روز اکران تنها ۱۲۶ دلارفروش داشته است.

به گزارش سینماپرس به نقل از هالیوود ریپورتر، درام جنایی با بازی کوین اسپیسی در روز نخست افتتاحیه‌اش در سینماهای آمریکا تنها ۱۲۶ دلار فروش کرد.

«کلوپ پسران میلیاردر» که از روز جمعه در ۱۰ سینمای آمریکا از ایالت‌های مختلف اکران شد در طول یک روز فقط ۱۲۶ دلار فروخت.

با محاسبه میانگین فروش در هر سینما که برابر ۱۲.۶ دلار می‌شود، باید گفت در هر سالن حتی دو نفر هم به تماشای این فیلم ننشستند، زیرا میانگین قیمت بلیت برابر با ۹.۲۷ دلار است.

به این ترتیب این فیلم در طول یک هفته نمایشش شاید بتواند به زور هزار دلار فروش کند که این بدترین میزان فروش برای فیلمی با بازی اسپیسی است.

در این فیلم انسل الگورت و تارون اگرتون نیز حضور داشته‌اند و نقش‌های اصلی برعهده آنها بوده است. اما رابرتز، جرمی ایروین، کری الویس، جود نلسون و بیلی لورد دیگر بازیگران این فیلم هستند.

این فیلم برمبنای ماجراهای یک کلوپ واقعی به همین نام ساخته شده که در دهه ۱۹۸۰ در جنوب کالیفرنیا حسابی اسم در کرده بود. در این فیلم اسپیسی در نقش شخصیت واقعی و شناخته شده محله بورلی هیلز یعنی ران لوین ظاهر شده است.   

پس از رسوایی جنسی اسپیسی سرنوشت این فیلم با سوال‌های زیادی روبرو شد. این در حالی بود که نتفلیکس وی را بلافاصله از بازی در ادامه سریال «خانه پوشالی» اخراج کرد و ریدلی اسکات نیز نقش وی را از فیلم ساخته شده «همه پول‌های دنیا» بیرون آورد و به کریستوفر پلامر سپرد.

اوایل تابستان «ورتیکال انترتینمنت» توزیع کننده فیلم اعلام کرد تصمیم گیری درباره این فیلم سخت است و این فیلم ابتدا به صورت VOD و بعد در سینماها اکران خواهد شد. این توزیع کننده ابراز امیدواری کرده بود رفتار نادرست یکی از عوامل فیلم سرنوشت همه گروه بزرگ تولید کننده فیلم را تحت شعاع قرار ندهد. این در حالی است که فیلم دو سال و نیم پیش ساخته شده است.

با این حال توزیع کننده فیلم را در هیچ سینمایی از لس‌آنجلس یا نیویورک اکران نکرده است بلکه شهرهایی از فلوریدا، نیواورلئان، مینه‌پولیس ، میامی و ساراسوتا را به این منظور انتخاب کرده است.

بالاترین فروش این فیلم در روز جمعه برابر ۴۵ دلار در سینمایی در کنتیکات حاصل شد.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.