یکشنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۷ - ۲۱:۵۲

واکاوی نقش اجتماعی اینستاگرام در رادیو گفتگو

اینستاگرام

سینماپرس: برنامه گفت‌وگوی فرهنگی که از شبکه رادیوگفتگو روی آنتن می رود، فردا سه شنبه (۲۹ مرداد) به تحلیل رسانه‌های نوین و نقش آنها در جامعه پرداخته و با این رویکرد به سراغ شبکه اجتماعی اینستاگرام می‌رود.

به گزارش سینماپرس، شبکه رادیویی گفتگو در راستای طرح مباحث فرهنگی و لزوم پرداختن به موضوعات فرهنگی روز جامعه که مردم با آن در ارتباط هستند، برنامه گفت‌وگوی فرهنگی را تقدیم مخاطبان می‌کند.

این برنامه که تلاش می‌کند تا با بهره‌گیری از نظر کارشناسان و صاحب‌نظران حوزه فرهنگ، به نقطه نظرات مطلوبی در این زمینه دست یابد، بیست ونهم مرداد در تحلیل رسانه‌های نوین وگسترش الگوهای ضدفرهنگی، به واکاوی اینستاگرام می پردازد.

حسین حجت‌پناه دبیر گروه جامعه‌شناسی کشورهای اسلامی، علی اصغر ایمان زاده عضو هیات علمی دانشگاه فرهنگیان و  محمدمهدی فتوره‌چی عضوهیات علمی دانشگاه و مدیر رسانه وفرهنگ دانشگاه تهران مهمانان این برنامه خواهند بود.

بحث و تبادل نظر در خصوص رسانه‌های نوین وگسترش الگوهای ضدفرهنگی به ویژه در شبکه‌های اجتماعی و به طور خاص در اینستاگرام موضوعی است که این برنامه بنادارد با حضور کارشناسان به تحلیل آن بپردازد.

شماره تماس ۲۷۸۶۱۰۳۵ و سامانه پیامکی ۳۰۰۰۰۱۰۳۵ پل ارتباطی مخاطبان رادیو گفتگو با این برنامه و دیگر برنامه‌های این شبکه رادیویی است.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.