یکشنبه ۱۱ شهریور ۱۳۹۷ - ۲۱:۲۷

بازی قابل قبول «هیو جک‌مَن» در نقش یک سناتور دموکرات

فیلم «پیش‌رو»

سینماپرس: فیلم سینمایی «پیش‌رو» که درباره سقوط سیاسی یک سناتور سابق عضو حزب دموکرات امریکاست، با بازی قابل قبول «هیو جک‌مَن» مورد استقبال تماشاگران جشنواره «تلوراید» شد.

به گزارش سینماپرس به نقل از هالیوود ریپورتر، فیلم سینمایی «پیش رو» درامی در مورد سقوط «گری هارت» سیاستمدار دموکرات با بازی «هیو جک‌مَن» در کمپین ریاست‌جمهوری سال ۱۹۸۸ به‌خاطر رسوایی جنسی، در اولین اکران خود در جشنواره فیلم «تلوراید» با استقبال شدید مواجه شد.

داستان فیلم «پیش‌رو» در مورد سقوط سیاسی «گَری هارت» می‌تواند نامزدی اسکار را همچنین نصیب «وِرا فارمیگا» کند که در نقش همسر هارت ظاهر شده است.

این فیلم با بازی «هیو جک‌من» و کارگردانی و نویسندگی «جیسون ریتمن» در هفتم نوامبر توسط کمپانی سونی منتشر خواهد شد. قبلا دو فیلم از این کارگردان با عنوان‌های «جونو» محصول ۲۰۰۷ و «بالا در آسمان» محصول ۲۰۰۹ که در همین جشنواره تلوراید اکران اولیه شدند، توانستند نامزد بهترین فیلم دوره‌های خود در اسکار شوند.

فیلم «پیش‌رو» با وجود کارگردان خوش سابقه و همچنین «هیو جک‌من» هنرپیشه نقش اصلی فیلم که در سال ۲۰۱۲ بخاطر بازی در فیلم «بی‌نوایان» نامزد بهترین هنرپیشه نقش اصلی مرد اسکار شد و از هنرپیشه زن موفقی همچون «ورا فارمیگا» هم بهره می‌برد که به قول کارشناسان حضورش در هر فیلم باعث ارتقاء آن فیلم می‌شود. او هم در سال ۲۰۰۹ برای بازی در فیلم همین کارگردان با عنوان «بالا در آسمان» نامزد جایزه بهترین هنرپیشه نقش اصلی زن اسکار شد.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.