دوشنبه ۱۲ شهریور ۱۳۹۷ - ۱۲:۵۰

«سال دوم دانشکده من» اواخر مهر روی پرده می رود

سال دوم دانشکده من

سینماپرس: مسعود ردایی تهیه کننده سینما بیان کرد: «سال دوم دانشکده من» به کارگردانی رسول صدرعاملی، اواخر مهر ماه در سینماهای کشور اکران می شود.

به گزارش سینماپرس، مسعود ردایی تهیه کننده سینما در گفتگو با یک خبرگزاری با اشاره به پروژه «سال دوم دانشکده من» به کارگردانی رسول صدرعاملی گفت: پروانه نمایش این پروژه سینمایی به تازگی صادر شده است و به زودی شرایط برای اکران آن را فراهم می کنیم.

وی تاکید کرد: کارهای اولیه برای اکران این فیلم صورت گرفته است و فکر می کنم که «سال دوم دانشکده من» اواخر مهر ماه در سینماهای کشور اکران شود.

ردایی در پایان گفت: ترجیح دادیم این فیلم را به جای حضور در جشنواره فیلم فجر، هرچه سریعتر اکران عمومی کنیم.

علی مصفا، بابک حمیدیان، ویشکا آسایش، شقایق فراهانی، پدرام شریفی، نیلوفر خوش خلق، شیوا خسرومهر، مریم بوبانی و علیرضا استادی بازیگران این فیلم هستند. همچنین به جز بازیگران نامبرده، ٢٢ نفر از چهره های شناخته نشده نیز در این فیلم برای اولین بار به ایفای نقش می پردازند که در این میان سه نفر جزو بازیگران اصلی و مابقی در نقش های فرعی مقابل دوربین رفتند.

«سال دوم دانشکده من» به نویسندگی پرویز شهبازی مضمونی اجتماعی دارد ولی خلاصه داستانی از آن منتشر نشده است. گرچه به نظر می رسد حال و هوای اثر همچون کارهای قبلی صدرعاملی درباره دختران جوان و دغدغه هایشان در جامعه است.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.