سه‌شنبه ۱۳ شهریور ۱۳۹۷ - ۱۲:۰۵

قائم مقام معاون سیما در بازدید از «آسیا سه»:

رسانه ملی نیازمند توجه بیشتر مجلس و دولت در زمینه حمایت های مالی است

 علی اصغر پورمحمدی قائم مقام معاون سیما

سینماپرس: در بازدید علی اصغر پورمحمدی قائم مقام معاون سیما و مدیر شبکه سه از پشت صحنه برنامه «آسیا سه» بر پاسداشت قهرمانان ملی بخصوص بانوان ورزشکار تاکید و اعلام شد رسانه ملی نیازمند توجه مالی بیشتری از سوی مجلس و دولت است.

به گزارش سینماپرس، علی اصغر پورمحمدی قائم مقام معاون سیما و رییس شورای ورزش سازمان صداوسیما و علی فروغی مدیر شبکه سه با حضور در استودیوی برنامه «آسیا سه» از دست اندرکاران و عوامل پخش بازی های آسیایی ۲۰۱۸ قدردانی کردند.

در این بازدید علی اصغر پورمحمدی قائم مقام سیما کارنامه رسانه ملی در زمینه پوشش مسابقات بازی های آسیایی را خوب دانست و گفت: در طول قریب به یک ماه همکاران ما در سیما و صدا توانستند رقابت های ورزشکارانمان را به خوبی منعکس کنند.

وی درباره کیفیت پخش برخی برنامه ها عنوان کرد: رسانه ملی نیازمند توجه بیشتر مجلس و دولت در زمینه حمایت های مالی است؛ حمایت هایی که به سازمان صداوسیما فرصت می دهد تا در رقابت های جهانی مخاطب را راضی کند.

قائم مقام سیما در خاتمه از تمامی دست اندرکاران پوشش رقابت های این دوره از بازی های آسیایی و از تلاش شبکه سه در پوشش بازی های مهم و شبکه ورزش در پوشش تمامی بازی ها قدردانی کرد.

علی فروغی مدیر شبکه سه سیما نیز تلاش ورزشکاران ایرانی را ستودنی توصیف کرد و ادامه داد: در این دوره از رقابت ها شاهد اتفاقات بی نظیر و تاریخی در زمینه حضور بانوان قهرمان کشورمان بودیم. شبکه سه سیما با توجه به پیش بینی ها از ماه ها قبل تلاش کرد تا با تولید کلیپ، نماهنگ و ویدئوهایی از بانوان ورزشکار پوشش کاملی از حضور غرور آفرین آنها داشته باشد.

وی تاکید بر غرور و غیرت ملی را از مهمترین دستاوردهای پوشش این دوره از رقابت ها دانست و افزود: دوستان و همکاران ما تلاش کردند تا با نمایش همت و تلاش ورزشکارانمان و غرور و خودباوری آنها حس امید و شادی را به مردم عزیزمان منتقل کنند.

مدیر شبکه سه قهرمانی بانوان ورزشکار ایرانی با حفظ ارزش های اسلامی را از مهمترین دستاوردها ی این دوره از بازی های آسیایی دانست و گفت: سیمای جمهوری اسلامی با بهره گیری از شبکه سه و کانال ورزش توانست در پاسداشت قهرمانان میهن اسلامی مان به عنوان سرمایه ای گرانقدر سربلند شود.

وی در پایان تجلیل از بانوان ورزشکار را از مهمترین اهداف برنامه های تولیدی در شبکه سه دانست و تاکید کرد: با توجه به اهمیت حضور زنان در میادین جهانی تلاش خواهیم کرد از این عزیزان در برنامه های آینده نیز دعوت کنیم.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.