چهارشنبه ۲۱ شهریور ۱۳۹۷ - ۱۶:۵۳

با حکم حجت الله ایوبی

دبیر هنری طرح عکاسی نمایشگاه «جنگل‌های هیرکانی» منصوب شد

 دبیر هنری طرح عکاسی نمایشگاه «جنگل‌های هیرکانی»

سینماپرس: «بابک برزویه» به ‌عنوان دبیر هنری طرح عکاسی نمایشگاه و کتاب عکاسی «جنگل‌های هیرکانی» منصوب شد.

به گزارش سینماپرس، با حکم حجت الله ایوبی دبیرکل کمیسیون ملی یونسکو - ایران و در راستای ثبت جنگل‌های هیرکانی در فهرست میراث جهانی یونسکو برای حمایت از منابع طبیعی کشور، بابک برزویه به ‌عنوان دبیر هنری طرح عکاسی، نمایشگاه و کتاب عکاسی «جنگل‌های هیرکانی» منصوب شد.

این حکم توسط بهمن نامورمطلق معاون مطالعاتی کمیسیون ملی یونسکو - ایران به نمایندگی از دبیرکل در تاریخ ۲۱ شهریور ۱۳۹۷ در دفتر معاونت مطالعاتی کمیسیون به برزویه اعطا شد.

در حکم انتصاب وی توسط حجت الله ایوبی دبیرکل کمیسیون ملی یونسکو آمده است:

«جناب آقای بابک برزویه

هنرمند گرامی

با سلام و احترام

با توجه به سوابق و تجارب ارزشمند جنابعالی، به موجب این حکم به ‌عنوان دبیر هنری طرح عکاسی، نمایشگاه و کتاب عکاسی «جنگل‌های هیرکانی» در راستای ثبت جنگل های هیرکانی در فهرست میراث جهانی یونسکو منصوب می‌شوید.

امید است با عنایت خداوند مهربان و همکاری گروه فرهنگ کمیسیون و نهادهای مرتبط موفق و مؤید باشید.

نخستین جشنواره فیلم و عکس «جنگل‌های هیرکانی» با موضوع به تصویر کشیدن وجوه مختلف جنگل‌های هیرکانی حوزه دریای خزر در استان‌های گیلان، مازندران و گلستان، معرفی ویژگی‌های طبیعی و طبیعت بکر هیرکان، تنوعِ گونه حیوانات، پرندگان خاص و گونه‌های گیاهی با همکاری کمیسیون ملی یونسکو - ایران و انجمن سینمای جوانان ایران به منظور ارتقای آگاهی‌بخشی عمومی در امر حفظ و نگهداری منابع ملی برگزار می‌شود.»

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.