چهارشنبه ۲۱ شهریور ۱۳۹۷ - ۱۹:۴۱

سیما زمان پخش «در میان خاکستر» را اعلام نمی کند

 سریال «در میان خاکستر»

خبرگزاری مهر: کارگردان سریال تلویزیونی «در میان خاکستر» خبر داد که به‌رغم گذشت یکسال از تولید، هنوز تکلیف این سریال برای پخش از تلویزیون مشخص نشده است.

سجاد امیریزدانی کارگردان «در میان خاکستر»  درباره تکلیف پخش آن یکسال پس از اتمام تولید، گفت: مهرماه سال گذشته تصویربرداری و تدوین سریال «در میان خاکستر» تمام شد و حدود یک سال از تولید آن گذشته است.

وی ادامه داد: سریال «در میان خاکستر» و حتی تیزرهای آن اکنون آماده است اما هیچ زمانی برای پخش سریال از تلویزیون به ما اعلام نشده است.

امیریزدانی درباره جزییات این سریال توضیح داد: سریال «در میان خاکستر» درباره خرمشهر است و از انقلاب تا سقوط و مظلومیت خرمشهر را در برمی‌گیرد که در ۲۰ قسمت آماده پخش شده است.

کارگردان «در میان خاکستر» اضافه کرد: با توجه به محتوایی که سریال دارد بهترین زمان برای پخش آن، هفته دفاع مقدس است اما در این مدت هیچ چیز به ما اعلام نکردند. البته آقای حبیب والی‌نژاد از طرف سازمان اوج پخش این سریال را پیگیری می‌کند و قول‌هایی هم به ما داده است.

امیریزدانی در پایان عنوان کرد: در این چند وقت غالباً سریال ما را با سریال «آشوب» ساخته امیر پوروزیری به دلیل شباهت فضای داستانی و تهیه‌کننده مشترک، اشتباه می‌گیرند درحالی که این‌ها دو اثر متفاوت هستند و سریال «در میان خاکستر» براساس واقعیت است و برای روایت‌های داستانی آن سند وجود دارد.

به گفته سجاد امیریزدانی نویسنده و کارگردان، این سریال می‌کوشد با به کار گرفتن بازیگران جوان و باانگیزه در کنار عوامل با تجربه داستانی متفاوت درباره مقاومت مظلومانه مردم خرمشهر برابر ارتش بعث عراق روایت کند و گروه تولید امیدوار هستند با درایت مسئولان زمینه عرضه مناسب سریال به مخاطبان رسانه ملی فراهم شود.

ارسطو خوش‌رزم، حمیدرضا محمدی، سوده ازغندی، ژاله کاظمی، ایمان سلگی، مرتضی حسنلو، فاطمه عریضی، مسعود کشاورز،   مسعود رحیم‌پور، امیرعلی مجلسی، منصور نواصری، محمدامیر زارع، بدرالسادات برنجانی، مرتضی موفق، سپیده علی محمدی، حسین پوریده، رامین قربانی، مجتبی کاتوزیان، مجتبی فلاحی بازیگران سریال هستند.

عوامل اصلی این سریال عبارتند از تهیه‌کننده: مهدی همایونفر، محقق، نویسنده و کارگردان: سجاد امیریزدانی، مدیرتصویربرداری: حمیدرضا رحیم‌زاده، طراح صحنه و لباس: حمید شهیری، طراح گریم: علی خورشید، صدابردار: روح الله جعفربیگلو، مدیرتولید: مجید معدنی، مدیر تدارکات: سید مقصود میرهاشمی، مدیر برنامه ریزی: سامرند معروفی.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.