دوشنبه ۲ مهر ۱۳۹۷ - ۲۰:۰۵

هواداران جنگ ستارگان منتظر قدری کندی باشند

جنگ ستارگان

سینماپرس: در پی فروش ضعیف فیلم سینمایی «سولو: یک داستان جنگ ستارگان»، مدیرعامل دیزنی گفت: «شما می‌توانید چشم‌انتظار قدری کندی باشید... قرار است درباره حجم و زمان‌بندی کمی با دقت‌تر باشیم.»

به گزارش سینماپرس، ایگر باب در گفتگو با هالیوود ریپورتر اعتراف به اشتباه کرده است و وضعیت «سولو» را «بسیار زیاد، بسیار سریع» توصیف کرده است. مصاحبه این مدیر در حالی رخ می‌دهد که نامش در صدر قدرتمندترین شخصیت‌های صنعت سرگرمی‌سازی قرار گرفته است.

وی افزوده «شما می‌توانید چشم‌انتظار قدری کندی باشید... قرار است درباره حجم و زمان‌بندی کمی با دقت‌تر باشیم.»

دیزنی پس از فروش ناموفق «سولو»، دومین اسپین‌آف سری گلچین مورد انتقاد بسیار قرار گرفته است. این سری به عنوان بخشی در کنار اپیزود اصلی طراحی شد و طبق جدول اکران به صورت یکی در میان با روایت اصلی اکران می‌شود. سولو تاریخچه تولدی پردردسری داشت. در طول تولید فیل لرد و کریستوفر میلر جایگزین ران هاوراد شدند و فیلم در می ۲۰۱۸، شش ماه پس از «جنگ ستارگان: آخرین جدای» اکران شد. «سولو» از اسپین‌آف پیشین به نام «Rogue One» فروش به مراتب ضعیف‌تری داشته است.

ایگر درباره آینده دو اسپین‌آف دیگری این مجموعه توضیحی نداده است؛ اما تأیید کرده است که خالقان بازی تاج و تخت، دیوید بنیوف و دی‌بی ویس «افسانه‌های [جنگ ستارگان] خودشان را می‌سازند.»

وی همچنین گفته جی‌جی‌ آبرامز در حال ساخت اپیزود نهم است و فیلم که قرار است در دسامبر ۲۰۱۹ اکران شود، نامی ندارد.»

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.