شنبه ۲۱ مهر ۱۳۹۷ - ۱۶:۴۴

«مرگ خاموش» به استان البرز رفت

 سریال مرگ خاموش

سینماپرس: تصویربرداری مجموعه تلویزیونی «مرگ خاموش» به کارگردانی احمد معظمی در استان البرز ادامه دارد.

به گزارش سینماپرس، تصویربرداری سریال تلویزیونی « مرگ خاموش» به کارگردانی احمد معظمی و نویسندگی علی دلگشایی از چند روز آینده مجدداً در تهران ادامه پیدا می‌کند.

احمد معظمی درباره روند تصویربرداری این مجموعه گفت: اکنون در انبار متروکه‌ای در استان البرز مشغول ضبط هستیم. از اواخر شهریورماه نازنین فراهانی در نقش یک قاچاقچی بین‌المللی مواد مخدر که از نقش‌های اصلی این مجموعه است جلوی دوربین رفته و از هفته آینده نیز حسین سحرخیز به مجموعه بازیگران افزوده می‌شود و برای ادامه تصویربرداری به پارک‌های تهران می‌آییم.

وی ادامه داد: تا سه ماه آینده تصویربرداری فاز اول ادامه دارد و همزمان کار تدوین نیز توسط سیامک مهمان‌دوست آغاز شده است و شبکه پخش کننده  این مجموعه تلویزیونی هنوز مشخص نیست.

پروژه صدقسمتی «مرگ خاموش»  که دارای سه فصل متمادی است به جنبه بین‌المللی و مافیایی مواد مخدر می‌پردازد. هدف کلی آن، کاهش آسیب‌های اجتماعی و کارکرد رسانه در پیشگیری از معضل اعتیاد را نشان می‌دهد.

«مرگ خاموش» به سفارش مرکز سیما فیلم و به تهیه کنندگی ابوالفضل صفری تولید می‌شود. سعید راد، حمید عطایی، جلال فاطمی، فرهاد قائمیان، ستاره اسکندری، پریوش نظریه، نازنین فراهانی، رضا مولایی، سامیه لک،‌ رویا میرعلمی، پرویز فلاحی پور، حمید شریف‌زاده و حسین سحرخیز از بازیگران این مجموعه تلویزیونی هستند.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.