شنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۷ - ۱۱:۲۲

نامه‌ سید جواد هاشمی به رئیس سازمان سینمایی/ یا ادعا نفرمایید یا عمل بفرمایید

سیدجواد هاشمی در میزگرد آسیب شناسی سینمای دفاع مقدس

سینماپرس: سید جواد هاشمی کارگردان فیلم «پیشونی سفید ۲» با انتشار یادداشتی از رییس سازمان سینمایی برای حمایت نکردن از اکران فیلم های کودک گلایه کرد.

به گزارش سینماپرس، سید جواد هاشمی تهیه کننده و کارگردان فیلم «پیشونی سفید ۲» با انتشار یادداشتی خطاب به محمدمهدی حیدریان رییس سازمان سینمایی از وضعیت اکران فیلم ها در سینماها گلایه کرد.

متن یادداشت به شرح زیر است :

«ریاست محترم سازمان سینمایی

سلام

چند سالی است تلاش می کنم با بضاعت اندکم و البته با حمایت معنوی دوستانی چون علیرضا تابش، ابراهیم داروغه زاده  و ... برای کودکان و نوجوان سرزمینم فیلم بسازم.

فکر نمی‌کنم تاکنون درگیر جذب سرمایه برای تولید مخصوصا در حوزه کودک و نوجوان شده باشید و اگر اشتباه می کنم پس خوب درک می کنید که چقدر سخت است تهیه فیلمی بدون حمایت مالی از نهادهایی که سال ها است ادعا می کنند کودکان و نوجوانان مهم هستند.

حالا که بسیار طاقت فرسا و سخت فیلمی ساختم که با اقبال فراوان تماشاگران روبرو شده است، آن هم در محرم و صفر و در منگنه اکران ۶ فیلم کمدی دیگر، انتظار داشتم از سمت سازمان تحت مدیریت شما حمایت شوم و حداقل اگر به سانس های فیلم اضافه نمی کنند از آن کم نکنند.

«پیشونی سفید ۲» فیلم خانواده است اما هم اکنون که در هفته اول جزو ۷ فیلم پرفروش اعلام شده است به ندرت پس از ساعت ۱۹ سانسی در سینما دارد و تمام سانس های مناسب شب به سینمای پرقدرت که از همه جا حمایت مالی می شوند اختصاص یافته، خواهشمندم یا ادعا نفرمایید یا عمل بفرمایید.»

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.