شنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۷ - ۱۵:۲۹

تعویق ۹ ماهه در اکران «گشت و گذار در جنگل»

فیلم ماجراجویانه «گشت و گذار در جنگل»

سینماپرس: اکران فیلم ماجراجویانه «گشت و گذار در جنگل» که پیشتر برای زمستان سال آینده برنامه ریزی شده بود، طبق اعلام کمپانی دیزنی به مدت ۹ ماه عقب افتاد.

به گزارش سینماپرس به نقل از ورایتی، استودیوی دیزنی با عقب انداختن تاریخ پخش فیلم «گشت و گذار در جنگل» با بازی دواین جانسون، اکران این فیلم را به ۹ ماه دیگر یعنی اواسط تابستان ۲ سال آینده میلادی موکول کرد. دیزنی با اعلام این خبر، روز ۲۴ جولای ۲۰۲۰(سوم مرداد ۱۳۹۹) را تاریخ جدید اکران این فیلم تعیین کرده است.

دواین جانسون ملقب به «صخره» ستاره مشهور هالیوود نیز همین خبر را به همراه ویدیوی کوتاهی از عنوان فیلم در صفحه توییتر خود منتشر کرد.

«گشت و گذار در جنگل» نام یکی از گردش های ماجراجویانه پارک های تفریحی دیزنی در گوشه و کنار جهان است که قرار است تبدیل به فیلمی ماجراجویانه شود. دیزنی سال ها پیش از این قصد داشت این فیلم را با بازی تام هنکس و تیم آلن روی پرده بیاورد ولی ماجراهای گوناگون پروژه را به عقب انداخت ولی حالا ظاهرا با بسته شدن تیم تولید و قطعی شدن گروه بازیگران می توان منتظر خروجی نهایی شد.

حال و هوای «گشت و گذار در جنگل» به زمان جنگ جهانی اول بازمی گردد و دواین جانسون با بازی در نقش کاپیتان کشتی، یک دانشمند با بازی امیلی بلانت و برادرش را در عملیاتی به نیت یافتن درختی که گمان می رود خاصیت شفابخشی دارد به اعماق جنگل می برد.

کارگردانی این اثر بر عهده ژاومه کویت-سرا، کارگردان ۴۴ ساله اسپانیایی و خالق فیلم هایی چون «خانه مومی»(۲۰۰۵)، «ناشناس»(۲۰۱۱) و «مسافر همیشگی»(۲۰۱۸) است.

گفته می شود «گشت و گذار در جنگل» از فیلم «ملکه آفریقایی» محصول ۱۹۵۱ با بازی همفری بوگارت و کاترین هپبورن الهام گرفته است.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.