دوشنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۷ - ۱۳:۳۴

«سهیل مطیعا» دبیر انجمن سرود کانون شد

سهیل مطیعا

سینماپرس: معاون فرهنگی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در حکمی سهیل مطیعا را به عنوان دبیر انجمن سرود در این مجموعه منصوب کرد.

به گزارش سینماپرس، محمدرضا زمردیان معاون فرهنگی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان طی حکمی سهیل مطیعا را به عنوان دبیر انجمن سرود در این مجموعه منصوب کرد. زمردیان در این حکم بر ترویج سرود به عنوان هنری گروهی و امیدآفرین در مراکز فرهنگی‌هنری کانون تاکید کرده است.

وی شناسایی، جذب و پرورش استعدادها از میان اعضا و مربیان و تولید ترانه و موسیقی‌های فاخر در حوزه کودک و نوجوان را بسیار با اهمیت دانسته است.

زمردیان همچنین با تاکید بر هویت ملی، نشاط عمومی، پرورش خلاقیت و ذهن، آموزش عملی و تجربی سرود در میان اعضای انجمن خواستار ایجاد بستر مناسب برای برگزاری جشنواره سرود کانون شده و تشکیل گروه‌های همخوان سرود کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان را به عنوان یکی از خواسته‌های کانون عنوان کرده است.

انجمن سرود کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان یکی از انجمن‌های ۱۰ گانه تخصصی است که بر اساس سیاست‌های فرهنگی سال ۹۷ کانون و به منظور تخصصی‌تر شدن فعالیت‌های فرهنگی و هنری در میان نوجوانان، تمرین کار گروهی و حضور پررنگ‌تر در اجتماع تاسیس شده است. این انجمن قرار است علاوه بر کشف استعدادهای این حوزه، بسترساز برگزاری جشنواره سرود کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان باشد.

سهیل مطیعا دانش‌آموخته رشته‌ موسیقی از دانشگاه موسسه آموزش عالی کنسرواتوار تهران، آهنگساز و نوازنده است و تاکنون با سازمان‌های فرهنگی مختلف از جمله صدا و سیما، اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی، آموزش و پرورش  همکاری داشته و در کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان نیز به عنوان مربی سرود فعالیت می‌کند.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.