چهارشنبه ۲ آبان ۱۳۹۷ - ۱۴:۲۴

با اجرای وحید یامین پور

شبکه ۴ با ویژه‌برنامه «رستاخیز» به پیشواز اربعین می‌رود

ویژه برنامه تلویزیونی «رستاخیز» با اجرای وحید یامین پور

سینماپرس: شبکه چهار سیما همزمان با ایام اربعین حسینی ویژه برنامه تلویزیونی «رستاخیز» را با اجرای وحید یامین پور از روز شنبه هفته آینده روانه آنتن می کند.

به گزارش سینماپرس، گروه اجتماعی شبکه چهار سیما با ویژه برنامه «رستاخیز» به پیشواز اربعین می رود.

به گفته حامد یامین پور تهیه کننده برنامه، «رستاخیز» ادای دین علوم انسانی به اربعین است که در هر قسمت وحید یامین پور مجری برنامه به گفتگو با کارشناسان و استادان علوم انسانی در حوزه های مختلف اجتماعی، جامعه شناسی، تمدنی و مردم شناسی می پردازد.

یامین پور عنوان کرد: این ویژه برنامه در ۷ قسمت ۶۰ دقیقه ای تهیه و تولید شده است و از سه روز قبل از اربعین حسینی پخش آن آغاز می شود.

وی بیان کرد: همچنین نادر طالب زاده در حوزه پوشش رسانه ای اربعین و بازتاب آن در جهان، ابراهیم فیاض در بخش مردم شناسی و حجت الاسلام رهدار در حوزه تمدنی و نسبت اربعین با انقلاب اسلامی از جمله چهره هایی هستند که یامین پور در این ویژه برنامه با آنها گفتگو می کند.

تهه کننده «رستاخیر» ریشه شناسی مداحی و نوحه های عربی را یکی از بخش های برنامه عنوان کرد و گفت: در این بخش صادقی مجد استاد دانشگاه امام صادق (ع) با مخاطبان درباره نوحه ها به زبان عربی گفتگو می کند.

«رستاخیز» به سردبیری سید مجید امامی و کارگردانی پوریا ملک آبادی از روز شنبه ۵ آبان هر شب ساعت ۲۱:۴۰ از شبکه چهار سیما پخش و روز بعد ساعت ۱۴ بازپخش می شود.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.