شنبه ۵ آبان ۱۳۹۷ - ۱۰:۳۲

به جز نمایش خاتون؛

تعطیلی دو روزه تماشاخانه‌های سنگلج و تئاتر شهر به مناسبت اربعین

تئاتر شهر

سینماپرس: در ایام اربعین حسینی به جز تئاتر «خاتون»، نمایش‌هایی که در تماشاخانه سنگلج و مجموعه تئاتر شهر روی صحنه می‌روند، اجرا نخواهند داشت.

به گزارش سینماپرس، در پی فرا رسیدن ایام سوگواری اربعین حضرت سیدالشهدا (ع) تالارهای سایه، قشقایی و پلاتو اجرا مجموعه تئاتر شهر روزهای دوشنبه هفتم و سه شنبه هشتم آبان ماه اجرایی ندارند. این در حالی است که با توجه به اطلاع رسانی قبلی، نمایش مذهبی «خاتون» به نویسندگی و کارگردانی حسین عالم بخش در ایام ذکر شده به صحنه می رود.

هم اکنون نمایش های «خاتون» به کارگردانی حسین عالم بخش در تالار اصلی، «نقاشی اشر» به کارگردانی فریبرز کریمی در تالار قشقایی، «خاموشخانه» به کارگردانی مهدی مشهور در تالار سایه و «ابوالهول» به کارگردانی داود پورحمزه در پلاتو اجرا میزبان علاقه مندان تئاتر است.

آهسته با گل سرخ ۲ روز اجرا نخواهد شد

نمایش «آهسته با گل سرخ» به نویسندگی اکبر رادی و کارگردانی هادی مرزبان که از دوم آبان ماه اجرای عمومی خود را آغاز کرده است روزهای دوشنبه ۷ و سه شنبه ۸ آبان ماه به مناسبت فرارسیدن اربعین حسینی در تماشاخانه سنگلج اجرا نخواهد شد.

نمایش «آهسته با گل سرخ» که از آثار دهه‌ شصت اکبر رادی و درباره‌ چالش‌های اجتماعی یک خانواده‌ بازاری است با بازی حبیب اسماعیلی، محمد حاتمی، میترا حجار، سام قریبیان و فریبا کوثری (به ترتیب حروف الفبا) هر شب ساعت ۲۰ اجرا می شود.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.