دوشنبه ۱۴ آبان ۱۳۹۷ - ۱۰:۴۳

سوگواره رادیو تهران در مناسبت‌های پایانی ماه صفر

 رادیو تهران

سینماپرس: برنامه «عطر خدا» ویژه ایام سوگواری پایان ماه صفر به مدت ۳ روز روی آنتن رادیو تهران می رود.

به گزارش سینماپرس، رضا صفری تهیه کننده برنامه «عطر خدا» گفت: برنامه «عطر خدا» در قالب مستند تهیه شده است و روز سه شنبه ۱۵ آبان در آستانه شهادت امام حسن مجتبی (ع) از ساعت ۱۵:۳۰ با محوریت آخرین روزهای عمر پیامبر (ص) و سفارشات او درباره اهل بیتش روی آنتن می رود.

وی افزود: در این ویژه برنامه ما به شرایط اجتماعی بعد از رحلت پیامبر (ص)، آغاز مظلومیت اهل بیت پیامبر (ص) و خانه نشینی امیرالمومنین (ع) خواهیم پرداخت. اشاره به موضوع هایی مانند کرم و سخاوت امام حسن مجتبی (ع) و ویژگی های اخلاقی و رفتاری ایشان از دیگر بخش های برنامه است.

صفری در ادامه تاکید کرد: همه موضوعات برنامه پیوند مستحکمی با موضوعات مهدوی دارد و راهنمایی برای دوران معاصر ماست، در این برنامه نیز نقش و وظایف ما در قبال امام زمان (عج) بررسی خواهد شد.

تهیه کننده برنامه «عطر خدا» عنوان کرد: در روز چهارشنبه از ساعت ۱۵ تا ۱۷ موضوع برنامه بیشتر درباره امام حسن مجتبی (ع) و مظلومیت و بی یاوری ایشان است. این بخش پیوندی به موضوع مهدویت و یاوری کردن با امام زمان (عج) و مباحث کرامت امام حسن مجتبی (ع) دارد.

به گفته این تهیه کننده، برنامه «عطر خدا» در روز چهارشنبه ۱۶ آبان ابتدا به شرح ماجرای شعر دعبل خزاعی از هجوگویان دشمنان اهل بیت (ع) که عمدۀ شهرت او به علت قصیدۀ معروفی است که در خراسان تقدیم امام رضا (ع) کرد، پرداخته می شود.

ویژه برنامه «عطر خدا» کاری از گروه اخلاق و زندگی شهروندی رادیو تهران است که به مدت سه روز روی موج اف.ام ردیف ۹۴ مگاهرتز می رود. فاطمه نصرآبادی گوینده، مهدی رستمی کارشناس با این برنامه همکاری دارند.

برچسب‌ها

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.