دوشنبه ۱۴ آبان ۱۳۹۷ - ۱۴:۱۱

به انگیزه چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی

«رادیو انقلاب» ۲۰ آبان ماه آغاز به کار می‌کند

رادیو انقلاب

سینماپرس: دبیر ستاد نکوداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب معاونت صدا اعلام کرد که «رادیو انقلاب» روز یکشنبه بیستم آبان‌ماه، به‌صورت رسمی راه‌اندازی می‌شود.

به گزارش سینماپرس، علیرضا حبیبی دبیر ستاد نکوداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی معاونت صدا گفت: مراسم افتتاح رادیو انقلاب صبح روز یکشنبه ۲۰ آبان با حضور حمید شاه‌آبادی معاون صدای رسانه ملی، جمعی از مسئولان کشوری و لشگری، مدیران شبکه‌های رادیویی و پیشکسوتان انقلاب در استودیوی شماره یک ساختمان شهدای رادیو سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران برگزار می‌شود.

حبیبی با اشاره به راه اندازی رادیو انقلاب به تبیین سیاست ها و محورهای برنامه سازی در این رادیو اشاره و بیان کرد: رادیو انقلاب در راستای برنامه‌سازی و تولید محتوا با بهره گیری از ظرفیت های جدید تولید پیام و انتشار آن یک بار دیگر فعالیت خود را آغاز می کند.

وی در پایان تبیین هویت و ماهیت انقلاب اسلامی و معرفی کارنامه چهل ساله نظام را از اهداف اصلی این شبکه رادیویی دانست و یادآور شد: رادیو انقلاب برای تولید برنامه‌ها، نه تنها به تولیدات مشترک با شبکه های رادیویی و تلویزیونی اقدام می کند بلکه تولیدات ویژه ای را با مراکز استان ها، شبکه‌های تلویزیونی و معاونت سیاسی در دستور کار قرار داده است.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.