دوشنبه ۱۲ آذر ۱۳۹۷ - ۲۰:۲۰

فصل دوم «گسل» به موضوع آقازاده‌ها می‌پردازد

سریال گسل

سینماپرس: «علیرضا بذرافشان» نویسنده و کارگردان سریال «گسل ۲» از موضوع جدید این سریال خبر داد.

به گزارش سینماپرس؛ «علیرضا بذرافشان» نویسنده و کارگردان سریال «گسل۲» در گفت‌وگو با خبرگزاری، درباره این سریال گفت: این روزها مشغول نگارش فصل دوم سریال گسل هستم که تاکنون ۱۵ قسمت از این سریال ۳۰ قسمتی به طور کامل نوشته شده است.

وی درباره زمان تولید این سریال نیز بیان داشت: هر زمان که متن‌هایمان کامل شود وارد مرحله پیش تولید خواهیم شد.

این کارگردان در ادامه با اشاره به قصه جدیدی که در «گسل ۲» طراحی و اجرا می‌شود، افزود: اغلب کاراکترهای این سریال همان کاراکترهایی هستند که در فصل اول نیز حضور داشتند. همچنین قصه جدیدی طراحی کردیم که با همان کاراکترها جلو می‌رود و ادامه ماجرای خانوادگی و عاشقانه‌ فصل یک در فصل جدید پیگیری می‌شود. 

بذرافشان درباره اینکه فضای «گسل ۲» در ادامه فضای کمدی سیاسی است که در گذشته شاهد بودیم؟ گفت: در فصل دو ماجرای کمدی سیاسی که در فصل یک به تصویر کشیده شد را به سمت وقایع روز بردیم و اتفاقاتی که در این مدت در بخش سیاسی کشور افتاد،‌ مبنای اصلی قصه ما را تشکیل داد.

وی در ادامه همین موضوع بیان داشت: معضل اصلی که این روزها در فضای سیاسی اجتماعی با آن مواجه هستیم بحث «آقازادگی» است و بر همین اساس ما نیز قصه اصلی «گسل۲» را روی فساد، آقازادگی و رانت‌هایی که آقازاده‌های مقام‌های دولتی از آنها استفاده می‌کنند، پایه‌ریزی کردیم. 

این نویسنده با اشاره به جایگزینی برخی از بازیگران در فصل دو این سریال نیز گفت: این احتمال وجود دارد تا چند بازیگر که در فصل یک نقش‌های اصلی را ایفا می‌کردند، در کنار ما حضور نداشته باشند و بازیگران جدیدی را جایگزین آنها کنیم.

  سریال «گسل» به کارگردانی علیرضا بذرافشان  و تهیه کنندگی محسن چگینی در ۳۹ قسمت در سال ۹۶ از شبکه یک سیما پخش شد.

فصل اول این سریال درباره یک معاون وزیر بود و سام درخشانی نقش بادیگارد این شخصیت سیاسی را بازی می‌کرد که داستان حول محور وی می‌چرخید.

سام درخشانی، بیژن امکانیان، فلور نظری، مهتاج نجومی، محمد فیلی،‌ سامان دارابی، کاوه سماک باشی، طوفان مهردادیان، رامتین خداپناهی، افشین نخعی، ستاره حسینی، نیکی محرابی از جمله بازیگران «گسل ۱» بودند.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.