دوشنبه ۱۹ آذر ۱۳۹۷ - ۱۴:۱۰

اتمام ساخت انیمیشن «حسنا کوچولو ۲» تا نوروز ۹۸

 انیمیشن تلویزیونی«حسنا کوچولو ۲»

سینماپرس: مجید محمودی کارگردان انیمیشن «حسنا کوچولو ۲» از روند ساخت این پروژه خبر داد.

به گزارش سینماپرس، مجید محمودی کارگردان انیمیشن «حسنا کوچولو ۲»، درباره ساخت سری دوم این انیمیشن تلویزیونی گفت: داستان فصل دوم انیمیشن «حسنا کوچولو ۲» بین بچه‌ها پیش می‌رود و ما کمتر والدین را در انیمیشن می‌بینیم و علت این موضوع هم نظرسنجی است که مرکز اوج کودک و نوجوان از خانواده‌ها جمع‌آوری کرده بود. خانواده‌ها معتقد بودند اگر حضور بچه‌ها در این انیمیشن بیشتر باشد، برای کودکان جذاب‌تر خواهد بود.

وی ادامه داد: بعضی از شخصیت‌هایی که در سری اول این انیمیشن مثل مربی مهد کودک، سرایدار ساختمان و همسرش، نقش کمرنگی داشتند در فصل دوم «حسنا کوچولو» نقش پررنگ‌تری در پیشبرد داستان انیمیشن خواهند داشت.

کارگردان انیمیشن «حسنا کوچولو ۲» درباره جزئیات سری دوم این انیمیشن بیان کرد: انیمیشن تلویزیونی «حسنا کوچولو ۲» در ۵۲ قسمت ۱۰ دقیقه‌ای و در ۲ فاز ۲۶ قسمتی تولید خواهد شد که تاکنون حدود ۱۰ قسمت از این انیمیشن آماده نمایش شده است و فاز اول پروژه ساخت این انیمیشن که ۲۶ قسمت است، تا نوروز ۹۸ به اتمام می‌رسد.

سری دوم انیمیشن تلویزیونی «حسنا کوچولو» به کارگردانی مجید محمودی و تهیه‌کنندگی امید مرندی در حال تولید است. سری اول این انیمیشن با عنوان «بچه‌های ساختمان گل ها» روی آنتن شبکه نهال رفته بود.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.