پنجشنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۷ - ۱۹:۳۹

ادای دین مدیران سینمایی به دیکتاتور قزاق/ وقتی جشنواره سینماحقیقت مستندی برای شادی روح پهلوی دارد!

مراسم افتتاحیه دوازدهمین جشنواره بین‌المللی «سینماحقیقت»

سینماپرس: مستند ورس محصول مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی که در بخش مسابقه ملی جشنواره سینما حقیقت حضور دارد، نمونه ای بارز از نفوذ فرهنگی است.

به گزارش سینماپرس مستند ورس محصول مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی نمودی بارز از نفوذ فرهنگی است. نفوذی که تا عمق جان مدیریت فرهنگی و سینمایی حال حاضر کشور رسوخ نموده و سبب شده تا در چهل سالگی انقلاب اسلامی تولیدات حمایتی مرکز گسترش سینمای مستند به این نحو به جعل تاریخ بپردازد و با نادیده انگاشتن خیانت های فراوان و بی شمار پهلوی اول، اقدام به ترسیم و تصویر سازی قدیس گونه از این دیکتاتور نماید و این همه در لوای یک فیلم تاریخی با موضوع پایان گارانتی ۷۰ ساله «پل ورسک» پنهان گردد.

این مستند که سال ۹۶ برای شرکت در یازدهمین جشنواره سینماحقیقت درخواست حضور داشته، اکنون در دوازدهمین جشنواره حضور یافته است. به راستی چگونه می شود که در چهل سالگی انقلاب اسلامی مدیریت سینمایی کشور این چنین همسو با بیگانگان درآمده و به صورتی اینچنین شفاف شعار مضحک و مجعول شبکه های معاند سلطنت طلب در قالب "رضا شاه روحت شاد" را با بودجه های فرهنگی کشور تصویر سازی و به مخاطب مسلمان ایرانی حقنه می نماید!

نظرات

  • ۱۳۹۷/۰۹/۲۲ - ۲۰:۵۷
    0 0
    مستند رو امروز دیدم ، دقیقا همین طور بود...تحریف تاریخ و...

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.