دوشنبه ۱ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۵:۵۰

آغاز پخش مجموعه «لحظه گرگ و میش»+ عکس

سریال لحظه گرگ و میش

سینماپرس: شبکه سه سیما از امشب سریال "لحظه‌ گرگ‌ و میش" به تهیه کنندگی و کارگردانی همایون اسعدیان را به روی آنتن می فرستد.

به گزارش سینماپرس؛ سریال "لحظه‌ گرگ‌ومیش" در روزهای پایانی شهریور ۹۶ کلید خورد و اواخر سال ۹۶  "فاز یک" آن  به پایان رسید و  تصویربرداری "فاز دو" این سریال  در اوایل  خرداد  ۹۷ آغاز شد  و اواخر آبان ۹۷ به اتمام  رسید. فاز اول  این سریال در دهه ۶۰ و ۷۰ می‌گذرد و فاز دوم نیز در ادامه آن سالها و ۱۰ سال بعد خواهد بود. فاطمه گودرزی، فرید سجادی حسینی، شهره سلطانی، علیرضا کمالی ، المیرا دهقانی، حسام محمودی ،کریم قربانی، سیامک احصایی،احسان امانی ، وحید آقاپور، ناصر سجادی حسینی، لیلا بلوکات، پانیذ برزعلی، نیما نادری، مدیا ذاکری، پاشا رستمی، رها خدایاری، مهرنوش مسعودیان، آروین گالستیان، آیدا نامجو، زهره ساداتی، مهتاب اکبری و مهدی ملاک از بازیگران سریال «لحظه گرگ و میش» هستند.

نگارش این مجموعه  پنجاه قسمتی را  به صورت مشترک مونا انوری زاده و همایون اسعدیان برعهده داشتند. داستان این مجموعه روایتگر فراز و فرود خانواده‌ای اصیل ایرانی در طول سه دهه است. این سریال با محوریت زندگی تنها دختر خانواده که از دهه ۶۰ با حوادث گوناگونی از قبیل جنگ ،تحولات اقتصادی و اجتماعی و ... آغاز و تا زمان معاصر ادامه خواهد داشت.

گفتنی است، مجموعه تلویزیونی "لحظه‌ گرگ‌ومیش" از دوشنبه  اول بهمن ماه، هر روز  از ساعت ۲۰ و ۴۵ دقیقه روی آنتن شبکه سه قرار میگیرد  و باز پخش آن ۳۰ دقیقه بامداد، ۱۰ صبح و ۱۴ بعد از ظهر، روز بعد است.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.