دوشنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۲:۱۰

«متولد ۷ مهرماه» جلوی دوربین رفت

سریال «محکومین ۲»

سینماپرس: «متولد ۷ مهرماه» تازه ترین اپیزود مجموعه تلویزیونی «محکومین۲» به کارگردانی سید جمال سید حاتمی است که تصویربرداری آن در روزهای اخیر آغاز شده است.

به گزارش سینماپرس، تصویربرداری سریال «محکومین ۲» به کارگردانی سیدجمال سیدحاتمی و به تهیه‌کنندگی بهروز مفید به اپیزود متولد ۷ مهرماه رسیده است.

این اپیزود که ۲۱ اُمین اپیزود از این سریال است به تازگی در منطقه غرب تهران کلید خورده است.

علیرضا جعفری، شیوا خسرومهر، امیرمحمد زند، حسین داداش‌پور و ... از بازیگران اصلی این اپیزود هستند.

 تدوین، صداگذاری و موسیقی به ترتیب توسط مهدی جودی و مسعود سخاوت دوست در حال انجام است. همچنین تصویربرداری این سریال تا خرداد ماه سال آینده ادامه دارد.

سریال «محکومین ۲» در ۴۰ قسمت ۵۰ دقیقه‌ای در اطراف اسلامشهر کلید خورد. هر قسمت از این سریال یک اپیزود و هر اپیزود دو بازیگر اصلی دارد و تعداد قسمت و بازیگران آن از «محکومین ۱» بیشتر است. به طوری که در فصل دوم این سریال حدود ۵۰۰ بازیگر حضور خواهند داشت که ۸۰ نفر ایفاگر نقش اصلی و مابقی بازیگران فرعی محکومین خواهند بود. موضوع محوری در «محکومین۱» مجازات جایگزین بود، اما فصل دوم این مجموعه به طلاق اختصاص دارد و در این فصل سیما تیرانداز، رابعه مدنی، شهره لرستانی و ... بازی می‌کنند.

نازنین فراهانی، مریم کاظمی، مزدک رستمی، بیژن بنفشه خواه، حسین محب اهری، نگار عابدی، محمد شیری، علیرضا جعفری، نادر فلاح، حسین سلیمانی، مریم بوبانی، علیرضا استادی، معصومه قاسمی پور، بهراد خرازی، مهری آل اقا، محمود جعفری، افسانه ناصری، جمشید صفری، ژاکلین آواره و ... از بازیگران این سریال اپیزودیک هستند.

 سریال «محکومین ۲»کاری از گروه فیلم و سریال شبکه یک سیما است که در ۴۰ قسمت به نویسندگی مجید اسماعیلی پارسا و امیر محمد عبدی برای پخش از این شبکه تولید می‌شود.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.