یکشنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۲۲:۰۲

آفرین عبیسی:

«برادر جان» به دنبال حل اختلاف بین جوانان است

آفرین عبیسی در دومین روز سی‌وچهارمین جشنواره فیلم فجر

سینماپرس: آفرین عبیسی درباره نقش آفرینی در سریال «برادر جان» به نویسندگی سعید نعمت الله و کارگردانی محمدرضا آهنج و پروژه جدید خود توضیحاتی را ارایه داد.

به گزارش سینماپرس، آفرین عبیسی که این شب‌ها با سریال «برادر جان» شبکه سه سیما مهمان خانه هاست در گفتگو با خبرنگار صبا درباره نقش خود توضیح داد: من نقش خاله یک خانواده و مادر خانواده دیگر را بازی می کنم و در صورت دعوا و جدال بین جوانانِ خانواده ها بین آنها بزرگی و قائله را ختم بخیر می کنم.

وی با اشاره به اینکه فیلمبرداری «برادر جان» هنوز تمام نشده است درباره بازخورد این سریال رمضانی گفت: اگر بینندگان پیام سریال را دریافت کنند و اینکه بدانند همیشه بین خانواده ها و به ویژه جوانان اختلاف و بحث وجود دارد اما این اختلاف می تواند با بزرگی بزرگترها به صلح و صفا منجر شود، بازخورد «برادر جان» را بسیار خوب می بینم.

بازیگر سریال «برادر جان» در پایان درباره حضور خود در پروژه ای جدید مطرح کرد: همزمان با نقش آفرینی در سریال «برادر جان» برای بازی در یک فیلم سینمایی یک هفته ای است که به یزد آمده ام و فیلمبرداری از شهر یزد آغاز شده است.

سریال «برادر جان» به نویسندگی سعید نعمت الله، کارگردانی محمدرضا آهنج و تهیه کنندگی محمدرضا شفیعی در شب های ماه مبارک رمضان هر شب روی آنتن شبکه سه سیما می رود.  

سریال «برادر جان» ملودرام اجتماعی مذهبی است که موضوع اصلی آن حق الناس است. برادرجان داستان برادری، برابری و جان‌ فشانی سه برادر است که زبانزد شده و خدا و خلق از آن‌ها در آسایش هستند. تا این‌ که به ناگه حادثه‌ای واقع می‌شود که نامش حق‌الناس است...

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.