دوشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۴:۱۱

درباره سریال‌های رمضان ۹۸؛

حامد عنقا درمورد حواشی یک مصاحبه توضیح داد

حامد عنقا در نشست خبری سریال «تنهایی لیلا»

سینماپرس: حامد عنقا می‌گوید انتقادش به بروکراسی اداری بر سر مسیر ساخت سریال‌های سیماست که خلاقیت را از گروه‌های سازنده سریال‌ها در تلویزیون می‌گیرد.

به گزارش سینماپرس، در روزهای گذشته، گفت‌وگویی درباره سریال‌های ماه رمضان ۹۸ از تهیه‌کننده سریال «پدر» منتشر شد که حاشیه‌هایی را به دنبال داشت.

با وجود آن که عنقا در بخشی از گفت‌وگو از درام سریال «برادرجان» که از شبکه۳ پخش می‌شود، تمجید کرده بود، برخی انتقادهای این تهیه‌کننده را معطوف به سریال‌های شبکه سه و یک دانستند و موضوع را به این‌که نام او به عنوان ناظر کیفی سریال شبکه دو آمده است، ربط دادند.

حامد عنقا اما در گفت‌وگو با خبرآنلاین با بیان اینکه مصاحبه مذکور طولانی‌تر بوده و به صلاح‌دید رسانه مصاحبه‌کننده تنها بخشی از آن منتشر شده است، گفت: «من ممکن است که به هر سه سریال نقدهایی داشته باشم و حتی شاید به سریال شبکه دو بیشتر؛ اما در این مصاحبه منظوری برای نقد سریال‌ها نداشتم و انتقادم به شوراهای عریض و طویلی بود که در سازمان صداوسیما خلاقیت را از برنامه‌ساز گرفته‌اند.»

تهیه‌کننده سریال «بر سر دوراهی» در ادامه گفت: «موضوع سریال‌ها در این شوراها تعیین می‌شود و انتقاد من به این بخش از روند برنامه‌سازی تلویزیون بود که موجب شده دیگر سریال‌های مخاطب‌پسندی مثل «میوه ممنوعه»، «اغما»، «بزنگاه» و... تولید نشوند.»

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.