دوشنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۴:۵۹

به دعوت بنیاد رودکی؛

یک مدلِ موسیقی روی صحنه ارکستر سمفونیک تهران

بئاتریچه ونیزی

سینماپرس: با تصاویری که از «ونیزی» در نشریات مختلف درج شده، کارکرد او به عنوان یک مدل، بیشتر از رهبر ارکستر سمفونیک است.

به گزارش سینماپرس، ارکستر سمفونیک تهران در تاریخ ۱۲و۱۳ تیرماه به پیشنهاد «شهداد روحانی» و دعوت بنیاد رودکی در تالار وحدت از «بئاتریچه ونیزی» به روی صحنه می‌روند.

برگزاری کنسرتی با رهبری مشترک شهداد روحانی و بئاتریچه ونیزی

چند روز قبل بحث‌ها و اعتراضات فراوانی به حضور «ایشا گوپتا» مدل نه چندان خوشنام هنری در مطبوعات منتشر شد و ارشاد حضور پس از مدت‌ها واکنشی از خود نشان داد و دستور ضابطه‌مند کردن بازیگران زن خارجی را در فیلم‌های ایرانی صادر کرد. به فاصله بسیار کمی در اواسط تیرماه به پیشنهاد «شهداد روحانی»، رهبر ارکسترسمفونیک تهران با حمایت بنیاد رودکی، «بئاتریچه ونیزی» را برای رهبری دو نفره ارکستر به تهران می‌آورد.

دعوتی که همچنان شبه‌برانگیز است، چون شهداد روحانی به تنهایی ارکسترهای بزرگتری را هدایت کرده است و نیاز به همکار برای رهبری این ارکستر ندارد. «بئاتریچه ونیزی» بدلیل کارکرد مدلینگ، بیشتر در نشریات زرد ایتالیایی و فرانسوی مورد توجه قرار می‌گیرد.

براساس شنیده‌ها، نفر دومی نیز کاندیدای حضور در ایران است که پس از اجرای «ونیزی» توسط یک بنیاد فرهنگی به کشور دعوت خواهد شد.

*مشرق

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.