چهارشنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۸ - ۱۰:۰۹

تهییه کننده فیلم مطرح کرد؛

فیلمبرداری «سگ‌ها دیشب نخوابیدند» به روزهای پایانی رسید / تدوین همزمان

فیلم سینمایی «سگ‌ها دیشب نخوابیدند»

سینماپرس: سیاوش حقیقی آخرین وضعیت تولید فیلم سینمایی «سگ‌ها دیشب نخوابیدند» را تشریح کرد.

به گزارش سینماپرس، سیاوش حقیقی تهیه کننده سینما درباره آخرین وضعیت تولید «سگ‌ها دیشب نخوابیدند» به باشگاه خبرنگاران جوان، گفت: در چند روز آینده فیلمبرداری مربوط به سکانس‌های افغانستان و خراسان تمام می‌شود و تدوین آن را همزمان انجام می‌دهیم.
او در خصوص اکران این فیلم گفت: اکران و حضور در جشنواره «سگ‌ها دیشب نخوابیدند» در ایران نخواهد بود و برنامه ریزی برای خارج داریم.

«سگ‌ها دیشب نخوابیدند» به کارگردانی رامین رسولی و تهیه‌کنندگی سیاوش حقیقی همزمان با عید سعید فطر ۹۸ در شهرک سینمایی دفاع مقدس کلید خورد.

فیلم سینمایی «سگ‌ها دیشب نخوابیدند» دومین همکاری مشترک رامین رسولی کارگردان افغانستانی تبعه هلند و سیاوش حقیقی بعد از فیلم سینمایی «لینا» و محصول مشترک سینمای ایران و افغانستان است.

عاطفه امینی، فهیم ابراهیمی، امیرحسین صادقی، فاطمه خدادادی، قاسم علیزاده، صغری بیات، اردلان برسی، یارمحمد نصیر محمدی، پارسا حسینی و امین میری بازیگران «سگ‌ها دیشب نخوابیدند» هستند.

در خلاصه داستان این فیلم آمده است: «زندگی در روستایی دور افتاده و فراموش شده در افغانستان که در تصرف طالبان است با ورود یک سرباز آمریکایی که هلیکوپترش در نزدیکی آن روستا سقوط کرده است و توسط دختری روستایی به آنجا آورده می‌شود، دچار تغییر می‌شود و …»

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.