چهارشنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۸ - ۱۱:۱۱

با «ثور ۴»؛

بازگشت تایکا وایتیتی به دنیای مارول

تایکا وایتیتی

سینماپرس: تایکا وایتیتی کارگردانی فیلم ابرقهرمانی «ثور ۴» را بر عهده گرفت و به دنیای سینمای مارول بازگشت.

به گزارش سینماپرس به نقل از ورایتی، تایکا وایتیتی به دنیای سینمایی مارول باز می‌گردد. این فیلمساز دنباله فیلم سینمایی پرفروش «ثور: رگنراک» که در سال ۲۰۱۷ منتشر شد را کارگردانی می‌کند و فیملنامه آن را نیز خودش خواهد نوشت.
با بر عهده گرفتن کارگردانی سری چهارم این فیلم، وایتیتی ساخت فیلم جدید کمپانی برادران وارنر را به تأخیر انداخته است؛ اما این استودیو امیدوار است که ساخت این فیلم را نیز همزمان با «ثور» پیش ببرد.

«ثور: رگنراک» سومین اسپین آفی که از این فیلم با مضمون پادشاه آزگارد منتشر شده بود، موفقیت بزرگی را کسب کرد و ۸۵۴ میلیون دلار به صورت جهانی فروش کرد. پیش بینی می‌شود کریس همسورث برای ایفای نقش اصلی به این فیلم که هنوز عنوانی برای آن مشخص نشده، بازگردد. کمپانی مارول و دیزنی هنوز تاریخ انتشاری برای این فیلم عنوان نکرده اند.

وایتیتی به تازگی برای کمپانی فاکس، فیلم «خرگوش جوجو» را کارگردانی کرده است؛ این فیلم داستان یک پسر را روایت می‌کند که مادرش یک دختر یهودی را برای دور نگه داشتن او از نازی‌ها در خانه اش مخفی کرده است. وایتیتی در این فیلم نقش دوست خیالی این پسر را بازی می‌کند که نامش آدولف هیلتر است. فیلم «خرگوش جوجو» ۱۸ اکتبر (۲۶ مهر) اکران می‌شود.

فیلم‌های دیگری که وایتیتی کارگردانی کرده شامل فیلم‌های «پسر»، «شکار برای مردم وحشی تر» و «در سایه‌ها چه می‌کنیم» می شود.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.