دوشنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۸ - ۱۰:۲۵

غلامرضا فرجی مطرح کرد:

لغو اکران «شبی که ماه کامل شد» در سرگروه نیاز به مصوبه شورا دارد

غلامرضا فرجی

سینماپرس: سخنگوی شورای صنفی نمایش تاکید کرد مصوبه شورا درباره اکران «شبی که ماه کامل شد» با بیانیه تهیه کننده ملغی نمی شود.

به گزارش سینماپرس، محمدحسین قاسمی تهیه کننده فیلم «شبی که ماه کامل شد» دقایقی پیش اعلام کرد که از ادامه اکران فیلمش در سرگروه انصراف می دهد. این واکنش وی در قبال انتقاد سعید خانی پخش کننده فیلم «ایده اصلی» ساخته آزیتا موگویی بود که اکران فیلمش به دلیل اضافه شدن زمان اکران «شبی که ماه کامل شد» به تعویق افتاده بود.

در همین رابطه غلامرضا فرجی سخنگوی شورای صنفی نمایش و در پاسخ مبنی بر اینکه آیا این انصراف امکان اجرایی شدن دارد، به صبا گفت: آقای محمدحسین قاسمی نظر خود را بیان کردند و این موضوع برای اجرایی شدن باید در جلسه شورای صنفی نمایش طرح موضوع و درباره آن تصمیم گیری شود.

وی در پایان گفت: تا جلسه روز یکشنبه فیلم «شبی که ماه کامل شد» در سینمای سرگروه اکران می شود تا پس از آن در جلسه راجع به آن تصمیم گیری شود.
قرار بود بنا بر ماده ۱۵ فصل ۴ آیین نامه اکران فیلم «شبی که ماه کامل شد» ساخته نرگس آبیار به دلیل موضوع آن که ارزشی ارزیابی شده است تا ۱۰ هفته در سرگروه به اکران خود ادامه دهد و سپس در سینماهای زیرگروه روی پرده بماند.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.