یکشنبه ۱۰ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۱:۴۶

ساخته محمدمهدی دلخواسته؛

«باران برای تو می‌بارد» به جشنواره ای در ایتالیا می رود

فیلم کوتاه «باران برای تو می‌بارد»

سینماپرس: فیلم کوتاه «باران برای تو می‌بارد» به تهیه کنندگی و کارگردانی محمد مهدی دل خواسته سومین حضور خارجی خود را در جشنواره بین المللی در ایتالیا تجربه خواهد کرد.

به گزارش سینماپرس، فیلم کوتاه «باران برای تو می بارد» تازه ترین ساخته محمدمهدی دلخواسته سومین حضور خارجی خود را در جشنواره بین المللی Florence Film Awards ایتالیا تجربه خواهد کرد.

این رویداد مقدماتی IMDb و یک جشنواره بین المللی ماهانه فیلم است. هیات داوران از طریق نمایش خصوصی هر ماه به بهترین فیلم ها جوایزی اهدا می‌کنند.

مجموعه ای از فیلم های کوتاه هر ماه در فلورانس در Scuola Cinema Immagina (دانشکده سینما “” Immagina ) به نمایش در می‌آید.

در خلاصه داستان فیلم کوتاه «باران برای تو می‌بارد» آمده است: این برگ‌های زرد، به خاطر پاییز نیست که از شاخه می‌افتند. قرار است تو از این کوچه بگذری و آن‌ها پیشی می‌گیرند از یک‌دیگر برای فرش کردنِ مسیرت…گنجشک‌ها از روی عادت نمی‌خوانند، سرودی دسته‌جمعی را تمرین می‌کنند برای خوش‌آمد گفتن به تو.

علی اوسط سیفی و بهجت مجیدی بازیگرانی هستند که در این فیلم ایفای نقش‌ کرده اند.

دیگر عوامل این فیلم کوتاه عبارتند از تهیه کننده و کارگردان: محمدمهدی دل خواسته، نویسنده: عرفان معصومی، مشاور کارگردان: محمد مهدی عسگرپور، مدیر هنری: کیوان مقدم، تدوین: بیژن میرباقری، مدیر تصویربرداری: آرش صادقی، موسیقی: بهزاد عبدی، دستیار کارگردان و برنامه ریز: لیلا رنگرزان، صدابردار: محمد کیان ارثی، گروه تدوین: سولماز تیرماهی، منشی صحنه: فاطمه سیدی، مدیر رسانه ای: مرتضی رنجبران، مدیر تولید: علی حسن زاده، عکاس: امیر فائض، تدارکات: عباس یونسی و با سپاس فراوان از یغما گلرویی.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.