سه‌شنبه ۱۶ مهر ۱۳۹۸ - ۱۱:۱۱

با حکم بهزاد صدیقی؛

مدیر بخش مسابقه «رادیو رادی» منصوب شد

ایوب آقا خانی

سینماپرس: طی حکمی از سوی بهزاد صدیقی دبیر دومین جشنواره تئاتر اکبر رادی، ایوب آقاخانی به سمت مدیر بخش مسابقه «رادیو رادی» منصوب شد.

به گزارش سینماپرس، ایوب آقاخانی نمایشنامه نویس، کارگردان و بازیگر تئاتر کشور با حکم بهزاد صدیقی دبیر دومین جشنواره تئاتر اکبر رادی به عنوان مدیر بخش مسابقه رادیو رادی منصوب شد.

 بخش رادیو رادی (نمایش رادیویی آثار اکبر رادی) این جشنواره برای نخستین بار و به صورت رقابتی در دو گروه نمایش‌های رادیویی و رادیو تئاتر برگزار می‌شود. در این بخش در هر دو گروه، حداکثر شش اثر توسط هیات انتخاب این بخش به دبیرخانه جشنواره معرفی می‌شوند و ایوب آقاخانی که سابقه حرفه‌ای سال‌ها حضور در شبکه‌های مختلف رادیویی را به عنوان نویسنده، کارگردان، مجری و کارشناس تجربه کرده به عنوان مدیر این بخش از سوی دبیر جشنواره انتخاب شده است.

برپایه این گزارش متن حکم انتصاب مدیر بخش مسابقه رادیو رادی به این شرح است:
به نام خداوند قلم و زیبایی
فرهیخته‌ گرامی
جناب آقای ایوب آقاخانی
نظر به تجربیات ارزنده‌ی جناب‌عالی در عرصه‌ هنر تئاتر و نیز کوشش‌های مجدانه‌  برای اعتلای تئاتر، نمایش نامه نویسی و نمایش رادیویی، بدین وسیله جناب عالی به عنوان دبیر بخش مسابقه‌ رادیو رادی دومین جشنواره‌ تئاتر اکبر رادی منصوب می‌شوید.

امید می‌رود با توجه به حضور و خدمات ارزش مندتان در این عرصه و همچنین ارتباطات مؤثر با گروه‌های نمایش رادیویی و نیز با در نظرگرفتن همه‌ ظرفیت‌های نمایش رادیویی، از همه‌ تجربیات و توانمندی‌های خود برای دومین دوره‌ جشنواره‌ تئاتر اکبر رادی بهره گرفته تا شاهد جشنواره‌ای تأثیرگذار، پویا و شایسته باشیم.

قدردان پذیرش مسئولیت تان در این رویداد ملی فرهنگی خواهیم بود. برای جناب عالی آرزوی سربلندی و توفیق روزافزون دارم.
بهزاد صدیقی
دبیر دومین جشنواره‌ی تئاتر اکبر رادی

گفتنی است دومین دوره جشنواره تئاتر اکبر رادی با دبیری بهزاد صدیقی با همکاری اداره کل هنرهای نمایشی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی وشورای اسلامی شهر تهران از ۲۷ تا ۳۰ آذرماه ۱۳۹۸ در تهران برگزار می‌شود.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.