دوشنبه ۴ آذر ۱۳۹۸ - ۱۷:۴۲

بازیگر سرشناس سینما؛

هریسون فورد بازیگر یک سریال تلویزیونی شد

هریسون فورد

سینماپرس: هریسون فورد برای نخستین‌بار در طول سال‌ها فعالیت حرفه‌ای در سینما، با اولین نقش اصلی‌اش در تلویزیون دیده می‌شود.

به گزارش سینماپرس به نقل از فاکس نیوز، منابع موثق خبر داده‌اند که بازیگر سرشناس سینما برای ایفای یک نقش تلویزیونی رضایت داده است.

سریال «پله‌ها» سریالی با تکیه بر ماجرای مستند دادگاه مایکل پترسون رمان‌نویس است، که سال ۲۰۰۱ متهم به قتل همسرش شد.

پترسون مدعی بود همسرش از پله‌های منزلشان سُر خورد و پایین افتاد و جان باخت، اما پلیس مظنون بود که او در این ماجرا دست داشته و صحنه رو طوری ترتیب داده که به نظر شبیه یک تصادف باشد.

فورد در عین حال به عنوان تهیه‌کننده اجرایی این سریال هم انتخاب شده است. آنا پورنا تلویژن تهیه‌کننده فیلم است.

آنتونیو کمپوس نویسنده فیملنامه این سریال است. پیشتر سریال مستندی از این رویداد در سال ۲۰۰۴ ساخته شده بود و نت‌فیکس آن را در ۱۳ اپیزود در سال ۲۰۱۸ منتشر کرد.

هیچ‌یک از طرف‌های ساخت این سریال سخنی مبنی بر تایید آن نگفته‌اند.

فورد البته با تلویزیون بیگانه نیست و در چند برنامه تلویزیونی حاضر شده و بازیگر فیلم‌هایی چون «اف. بی. آی» یا «دوشیزه» بوده اما همه این‌ها به سال‌های ابتدایی فعالیتش مربوط است که او هنوز به شهرت نرسیده بود و هرگز نقش اصلی را نیز برعهده نداشت.

او با ایفای نقش‌های اصلی در مجموعه فیلم‌های «جنگ ستارگان» و «ایندیانا جونز» به شهرت جهانی رسید و سال ۱۹۸۵ برای ایفای نقش در «شاهد» نامزدی اسکار را کسب کرد. «فراری» و «بلید رانر» از مهمترین فیلم‌های وی هستند.

وی به زودی با ایفای نقش جان تورنتون در فیلم جدیدی از «آوای وحش» دیده خواهد شد که با بودجه بالا و با اقتباس از رمان مشهور جک لندن یعنی «آوای وحش» توسط کمپانی فاکس قرن بیستم ساخته شده است.

هریسون فورد در پنجمین فیلم «ایندیانا جونز» که قرار است سال ۲۰۲۱ راهی سینماها شود هم جلوی دوربین می‌رود.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.