جمعه ۲۵ بهمن ۱۳۹۸ - ۰۷:۵۹

دبیر سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر در شبکه سه سیما؛

«ابراهیم داروغه زاده» جوابگوی «نقد سینما » می شود

اولین روز سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر

سینماپرس: ابراهیم داروغه زاده دبیر سی و هشتمین دوره جشنواره فیلم فجر مهمان «نقد سینما » می‌شود. البته باید منتظر ماند و دید که آیا این برنامه سینمایی به روال محافظه کاری خود با این مدیر سینمایی مواجه خواهد شد و یا آنکه واقعا می خواهد تا داروغه زاده را در برابر سوالات بی پاسخ جوابگو سازد.

به گزارش سینماپرس، تازه ترین برنامه «نقد سینما» روز جمعه ۲۵ بهمن با حضور ابراهیم داروغه‌زاده، دبیر سی و هشتمین دوره جشنواره فیلم فجر به بازخوانی متن و حاشیه این رویداد خواهد پرداخت.

پس از ویژه برنامه های جشنواره فجر، «نقد سینما» به روال سابق خود بازگشته و جمعه ها ساعت ۲۲ به نقد و بررسی فیلم‌های روز سینمای ایران و جهان می‌پردازد. کارشناسان و چهره‌های سینمایی در بخش گفتگوی ویژه «نقد سینما» درباره رویدادها و مسائل سینمای امروز ایران گفتگو می‌کنند.

این  برنامه روز جمعه ۲۵ بهمن با حضور  بهروز افخمی و ابراهیم داروغه‌زاده، به بررسی سی‌وهشتمین جشنواره فیلم فجر و موضوعات مطرح حول آن خواهد پرداخت.  

در بخشی دیگر از این برنامه فیلم «انگل» نخستین فیلم آسیایی برنده جایزه بهترین فیلم از آکادمی اسکار، ساخته بونگ جون-هو با حضور منتقدان، نقد و بررسی خواهد شد.

«نقد سینما» با اجرای بهروز افخمی و تهیه‌کنندگی یوسف بچاری هر جمعه ساعت ۲۲ از شبکه پنج سیما پخش می‌شود.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.