یکشنبه ۲۷ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۲:۰۱

ویدئویی از پشت صحنه «ماتریکس ۴»؛

آموزش پرواز به کیانو ریوز+فیلم

کیانو ریوز

سینماپرس: ویدئویی که از پشت صحنه فیلم «ماتریکس ۴» منتشر شده نشان می‌دهد، شخصیت ترینیتی (کری آن ماس) به همراه نئو (کیانو ریوز) قدرت‌های جدید پیدا کرده اند.

به گزارش سینماپرس به نقل از اسکرین رنت، یک ویدئوی کوتاه از صحنه فیلمبرداری «ماتریکس ۴» منتشر شده و شاید نشان‌دهنده این باشد که شخصیت ترینیتی با بازی کری آن ماس به نئو با نقش آفرینی کیانو ریوز چگونگی پرواز را آموزش می‌دهد.

در این فیلم شاهد هستیم که این دو بازیگر (شاید هم بدلکار آنها) از یک ساختمان بلند می‌پرند و بعد از آن به سوی آسمان اوج می‌گیرند. در این دنباله سینمایی که ساخت آن کاملاً غیر منتظره اعلام شد، بازیگران قسمت‌های قبلی یعنی ماس، ریوز و جادا پینکت نقش آفرینی می‌کنند و بازیگرانی همچون نیل پاتریک هریس، جاناتان گروس، جسیکا هنویک و یحیی عبدالمتین هم حضور دارند.

لانا واچوفسکی که از سازندگان قسمت‌های قبلی این فیلم سینمایی است، برای کارگردانی این پروژه بازگشته است. او به همراه الکساندر همون و دیوید میشل (نویسنده فیلم اطلس ابری) در تیم نویسندگی این فیلم هم حضور دارد.

اطلاعات زیادی از داستان این فیلم سینمایی در دسترس نیست و تنها حدس‌هایی در مورد آن زده می‌شود. لارنس فیشبرن در این فیلم سینمایی حضور ندارد و شاید باید با شخصیت مورفیوس نیز در این فیلم خداحافظی کنیم.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.