شنبه ۱۰ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۱:۰۰

با نقش آفرینی رامی مالک و دنزل واشینگتن؛

تاریخ انتشار «چیزهای کوچک» مشخص شد

دنزل واشینگتن

سینماپرس: تاریخ اکران فیلم سینمایی «چیزهای کوچک» با نقش آفرینی رامی مالک و دنزل واشینگتن مشخص شد.

به گزارش سینماپرس به نقل از ورایتی، کمپانی برادران وارنر اعلام کرد فیلم هیجانی و پلیسی «چیزهای کوچک» که دنزل واشنگتن و رامی مالک نقش‌های اصلی آن هستند، در تاریخ ۲۹ ژانویه ۲۰۲۱ (۱۰ بهمن ۹۹) اکران خواهد شد.

جان لی هنکاک این فیلم را از روی فیلمنامه‌ خودش کارگردانی می‌کند؛ دنزل واشینگتن در آن نقش یک رئیس پلیس را بازی می‌کند و با رامی مالک که نقش کارآگاه را دارد، همکار می‌شود تا یک قاتل سریالی را مورد پیگرد قرار دهد. جرد لتو، ناتالی مورالس، سفیا واسلویا بازیگران دیگر این فیلم سینمایی هستند.

هنکاک و مارک جانسون تهیه کنندگان پروژه «چیزهای کوچک» هستند و مایک ریک نیز تهیه‌کننده اجرایی آن است. انیمیشن هیولایی «هرج و مرج» محصول کمپانی پارامونت نیز همزمان با این فیلم اکران می‌شود و در گیشه با یکدیگر رقابت می‌کنند.

رامی مالک پس از آنکه سال گذشته جایزه اسکار بهترین بازیگر مرد را برای بازی در نقش فردی مرکوری در فیلم «حماسه کولی» دریافت کرد، به این پروژه اضافه شد. بعد از آن نیز قراردادی برای بازی در نقش یک تبهکار در فیلم سینمایی «زمانی برای مردن نیست» بیست و پنجمین فیلم جیمزباند به امضا رساند که ۹ آوریل اکران می‌شود.

آخرین نقش آفرینی دنزل واشینگتن هم به سال ۲۰۱۸ و فیلم «برابرساز ۲» باز می‌گردد که نقش یک مامور بازنشسته و باهوش را داشت. این فیلم سینمایی ۱۹۰ میلیون دلار در گیشه جهانی فروخت.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.