دوشنبه ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۴:۳۱

به کارگردانی حمید جعفری؛

رونمایی از «برگ» در جشنواره آنلاین

مستند کوتاه «برگ»

سینماپرس: حمید جعفری کارگردان مستند کوتاه «برگ» با اشاره به اولین حضور بین‌المللی این مستند در یک جشنواره آنلاین، درباره موضوع آن توضیحاتی ارائه کرد.

به گزارش سینماپرس، حمید جعفری کارگردان فیلم مستند «برگ»، در گفتگو با مهر با اشاره به اولین حضور بین‌المللی این فیلم گفت: فیلم مستند «برگ» در پنجاه و یکمین دوره جشنواره «ویزیون دو ریل» شرکت کرد تا اولین نمایش خود را در این جشنواره تجربه کند.

وی تاکید کرد: جشنواره «ویزیون دو ریل» که یکی از جشنواره‌های معتبر در سینمای مستند است، در سوییس برگزار می‌شود که با توجه به شیوع کرونا، این دوره از آن به‌صورت آنلاین برگزار شد.

این کارگردان بیان کرد: تولید مستند «برگ» چند روز قبل از شروع سال ۱۳۹۹ به پایان رسید و برای حضور در جشنواره فوق، راف کات فیلم را به جشنواره ارسال کردم و بلافاصله بعد از پایان فیلم، نسخه اصلی را به «ویزیون دو ریل» ارائه کردم.

وی بیان کرد: «برگ» به مدت ۳۶ دقیقه ساخته شده و درباره فردی است که با خود تعدادی نهال بر می‌دارد و در کوه‌های اطراف تهران می‌کارد و از رودخانه به نهال‌ها آب می‌دهد.

جعفری در پایان توضیح داد: در حال حاضر بیشتر جشنواره‌ها یا به تعویق افتاده است و یا به‌صورت آنلاین برگزار می‌شود و یا حتی بعضی از آن‌ها لغو شده و برگزار نمی‌شوند. به همین دلیل نمی‌توانم چیزی زیادی درباره نمایش‌های بعدی فیلم بگویم.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.