دوشنبه ۱۶ خرداد ۱۳۹۰ - ۱۰:۲۱

"پیک راستان" خواجویی به زودی از راه می رسد

پیک راستان

اکبر خواجویی از آماده پخش بودن سریال "پیک راستان" خبر داد و گفت: هنوز زمان پخش این مجموعه تلویزیونی مشخص نشده است.

اکبر خواجویی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری سینمای ایران گفت: در حال حاضر مشغول پیش تولید فیلم سینمایی "زندگی برای دیگری" که فیلمنامه اش را خودم نوشته ام هستم.

خواجویی "پیک راستان" را برای شبکه سحر ساخته است و قرار است در یکی از شبکه های سراسری هم پخش شود.

وی این مجموعه تلویزیونی را به لحاظ مضمون، شخصیت پردازی و بهره بردن از بازیگران بومی استثنایی ترین کار در کارنامه هنری اش توصیف کرد و ادامه داد: در مجموعه "پیک راستان" از بازیگران بومی اصفهان استفاده کردم تا لهجه ها کاملا صحیح در بیاید و کسی خرده به لهجه ها نگیرد.

"پیک راستان" عنوان سریالی است در 16 قسمت 45 دقیقه ای به تهیه کنندگی حسن اکلیلی وکارگردانی اکبرخواجویی که در مرکز اصفهان تهیه و تولید شده است.

در خلاصه داستان سریال آمده است: زوج نویسنده ای درست در شب ازدواجشان با سفارش فیلمنامه ای با بخشهای صله رحم، گذشت، امانتداری و... مواجه می شوند که این موضوع تاثیرات زیادی در زندگی مشترکشان ایجاد می کند و تصمیم می گیرند اولین روزهای زندگیشان را با نگارش این فیلمنامه شروع کنند. آنچه به تصویر کشیده می شود زائیده ذهن این دو جوان نویسنده است.

حسن اکلیلی، مهران هادی، الهام طهموری، فاضل فاضلی پارسا، بیژن رافعی، الهام رضایی، آذرمیدخت عزیزی و جمع کثیری از هنرمندان اصفهان در این سریال بازی می کنند.

اکبر خواجویی مجموعه های "پدرسالار"، "دبیرستان خضرا"، "کهنه سوار"، "پس از سال ها" و... را در کارنامه دارد.

انتهای پیام/ س ف/ن.ف/ ع ک

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.