پنجشنبه ۱۶ مهر ۱۳۹۴ - ۰۷:۴۸

در گفتگو با خبرنگار سینماپرس در رامسر

کیمیایی: «قاتل اهلی» را به جشنواره فیلم فجر می‌رسانم/ دیدگاهم تغییر نمی‌کند!

رونمایی و جشن امضای رمان جدید مسعود کیمیایی

سینماپرس: مسعود کیمیایی فیلمساز پیشکسوت سینمای ایران گفت: این روزها منتظر صدور پروانه ساخت فیلم سینمایی «قاتل اهلی» توسط سازمان سینمایی هستم و می خواهم این فیلم را در سی و چهارمین جشنواره فیلم فجر رونمایی کنم.

کارگردان فیلم سینمایی «سربازهای جمعه» در گفتگو با خبرنگار سینماپرس که این روزها به دلیل برگزاری جشنواره فیلم یاس در رامسر بسر میبرد افزود: پس از ساخت «متروپل» چندین فیلم نوشت را برای ساخت آماده کردم که متأسفانه به دلایل مختلف از جمله عدم مساعدت برخی افراد امکان ساخت آن ها فراهم نشد و این روزها امیدوارم تا بتوانم جدیدترین فیلم سینمایی ام را جلوی دوربین ببرم.

کیمیایی سپس با تأکید بر اینکه «قاتل اهلی» فیلمی اجتماعی است اظهار داشت: قطعاً در این اثر سینمایی نیز همان دیدگاه و تفکرات قبلی من وجود دارد چرا که بنده به عنوان یک فیلمساز بر یک اندیشه استوار بوده ام و مایل نیستم تغییر دیدگاه دهم.

این کارگردان خاطرنشان کرد: هنوز تکلیف ساخت این فیلم به درستی روشن نشده اما خوشبختانه دبیر این دوره از جشنواره به شدت پیگیر این است که جدیدترین فیلم من در جشنواره رونمایی شود. من امیدوارم مدیران به جای تعارفات معمول کاری کنند که سینماگران بتوانند مرتب فیلم بسازند، چرا که آرزوی فیلمسازانی مثل من ساخت فیلم است و ما تمامی عمرمان را در این راستا صرف نموده ایم.

کارگردان فیلم سینمایی «جرم» در مورد عوامل احتمالی این فیلم سینمایی گفت: از مدت ها قبل با چند تن از بازیگران مطرح سینمای ایران برای بازی در «قاتل اهلی» مذاکراتی داشته ام از جمله اینکه آقای عزت الله انتظامی هم قطعاً حضوری در این فیلم خواهند داشت و امیدوارم شرایط جسمانی شان یاری کرده و بتوانیم در این اثر از حضورشان بهره مند گردیم.

کیمیایی ادامه داد: اين فيلم در مورد آدم هايي است كه در فقر مالي به سر مي برند و به ثروتمند شدن مي انديشند و همين امر باعث مي شود در ورطه هاي خطرناكي بيفتند. به نوعي در اين اثر سعي دارم شهوت دنياخواهي را مورد بررسي قرار دهم.

اين فيلمساز برجسته سينماي ايران در خاتمه اين گفتگو متذكر شد: در هر صورت من تا زماني كه توانايي دارم به روند فيلمسازي ام ادامه مي دهم و هيچ چيز نمي تواند مانع از فيلمسازي ام شود. اميدوارم مديران با درك اين مطلب من را براي ساخت فيلم هايم ياري كنند.

نظرات

  • خبرنگار ۱۳۹۴/۰۷/۱۶ - ۱۰:۴۵
    1 2
    من نميفهمم معني اين بچه بازيا چيه كه خبرنگار شما زودتر از بقيه خبر رو ميذاره براتون متاسفم

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.