سه‌شنبه ۱۷ فروردین ۱۳۹۵ - ۱۱:۰۲

مقصود جباری به سینماپرس خبر داد؛

«آپاندیس» تا اواخر هفته به مرحله «فاین کات» می رسد/ در حال رایزنی برای انتخاب صداگذار و آهنگساز هستیم

آپاندیس

سینماپرس: مقصود جباری تهیه کننده اولین اثر سینمایی حسین نمازی گفت: تدوین «آپاندیس» همزمان با فیلمبرداری آغاز شده بود و تا اواخر هفته جاری این فیلم به مرحله «فاین کات» می رسد.

تهیه کننده فیلم سینمایی «آزادی مشروط» در گفتگو با خبرنگار سینماپرس افزود: عماد خدابخش تدوین گر این اثر سینمایی است که از ابتدای آغاز فیلمبرداری پروژه با ما همراه شد و از ۲۶ اسفندماه همزمان با اتمام فیلمبرداری به صورت جدی تدوین این اثر سینمایی را آغاز کرد و خوشبختانه بسیار زودتر از موعد پیش بینی شده کار خود را انجام داد.

وی ادامه داد: این روزها همزمان با انجام امور تدوین «آپاندیس» در حال رایزنی برای انتخاب صداگذار و آهنگساز هستیم و تاکنون با هیچ یک از گزینه هایی که در نظر داریم به توافق نرسیده ایم و امیدوارم که تا پایان هفته جاری بتوانیم این دو گزینه را نیز قطعی کنیم.

جباری سپس با بیان اینکه تاکنون از ماحصل این پروژه سینمایی رضایت خاطر دارد اظهار داشت: «آپاندیس» بر اساس اتفاقات واقعی جامعه ساخته شده و داستان این فیلم برشی از اتفاقاتی است که برای یک خانواده می افتد و وقایع اجتماعی روزی که در جامعه در حال وقوع است مضمون اصلی این اثر سینمایی را تشکیل می دهد و امیدوارم که مخاطبان از این فیلم استقبال کنند.

این تهیه کننده سینما در خاتمه این گفتگو افزود: «آپاندیس» در موعد مقرر فرم حضور برای شرکت در سی و پنجمین جشنواره فیلم فجر را پر خواهد کرد و امیدوارم که شرایط حضور این فیلم در جشنواره آتی مهیا شود.

گفتنی است؛ آنا نعمتی و امیرعلی دانایی شخصیت های اصلی فیلم سینمایی «آپاندیس» را بر عهده دارند و این فیلم برای نمایش در سی و پنجمین جشنواره فیلم فجر آماده خواهد شد. همچنین رضا اکبرپور، پردیس منوچهری، مرجان مومنی، محمدعلی کیانی، جمشید بهادری، مرتضی‌علی عباس‌میرزایی، محسن میری، پگاه پور ضرابیان، علی مهربانی، اشکان نجاتی، بهرام نوری، سحر مهرانی، صحرا اسداللهی، حمیرا مهدوی، شیوا سرمست، نیوشا عبدالرحیمی با حضور سیمون سیمونیان سایر بازیگرانی هستند که در این فیلم سینمایی به ایفای نقش می پردازند.

عوامل فیلم سینمایی «آپاندیس» عبارتند از: نویسنده و کارگردان: حسین نمازی، تهیه کننده: مقصود جباری، مشاور کارگردان: حسن برزیده، مجری طرح: محمدعلی کیانی، مدیر فیلمبرداری: مهدی ایل بیگی، مدیر برنامه ریزی: سعید ریاحی فر، طراح چهره پردازی: محسن ملکی، دستیار اول کارگردان: سهیل برخورداری، مدیر صدابرداری: مسیح سراج، مدیر تولید: حمید احمدی، طراح صحنه و لباس: محمد محمدی، دستیار دوم کارگردان: آرزو قائد امینی، منشی صحنه: آرزو قربانی، عکاس: حسن شجاعی، پشتیبانی تولید: مجتبی پیری، مدیر مالی: نسترن شفیعی، گروه فیلمبرداری: علی نصیر، سعید لطفی، پیمان جوادی، مصطفی علی اکبری، دستیاران صدا: جابر انصاریان، دشتی زاده، چهره پردازان: فریبرز خانمحمدی، محیا مصطفایی، گروه صحنه: جلیل نظروند، شهرزاد مافی، گروه تدارکات: حمید علی بیگی، علی هاشمی، مسعود عطایی.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.