سه‌شنبه ۶ مهر ۱۳۹۵ - ۱۵:۳۵

در خیابان های تهران

عیاری «کاناپه» را دهم مهر جلوی دوربین می‌برد

کیانوش عیاری

سینماپرس: کیانوش عیاری کارگردان «کاناپه» از کلید خوردن جدیدترین فیلم سینمایی خود از روز شنبه دهم مهر ماه در تهران خبر داد.

به گزارش سینماپرس، کیانوش عیاری کارگردان «کاناپه» از آغاز فیلمبرداری این فیلم سینمایی از روز شنبه دهم مهر ماه در محدوده مرکز تهران خبر داد.

وی افزود: با برنامه‌ریزی انجام شده فیلمبرداری «کاناپه» در تهران انجام می‌شود و تصمیم داریم اولین اکران آن در جشنواره فیلم فجر انجام شود.

«کاناپه» درامی است که شخصیت اصلی آن یک کاناپه است! کاناپه‌ای که روزی از روزها از خانه خانواده‌ای نسبتا مرفه بیرون می‌آید و به جرم مستعمل بودن کنار خیابان گذاشته می‌شود.در این بین خانواده‌ای که وضعیت اقتصادی چندان مناسبی ندارند کاناپه را به خانه خود برده و بعد از نظافت از آن استفاده می‌کنند. اما این تازه ابتدای ماجراست چرا که آشنایی دختر و پسری از این دو خانواده و خواستگاری پسر از دختر در حضور همان کاناپه است که اتفاقاتی عجیب و غریب را شکل می‌دهد؛ اتفاقاتی که در عین کمدی بودن بار تراژیک هم دارند…

عیاری در این اثر کوشیده حین نگارش فیلمنامه گوشه چشمی  به بحرانهای اقتصادی که در سالهای اخیر طبقه متوسط را به شدت تحت تأثیر قرار داده داشته باشد.

* تسنیم

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.