سه‌شنبه ۱۴ دی ۱۳۹۵ - ۱۱:۰۱

پردیس «ملت» کاخ مردمی سی و پنجمین جشنواره فیلم فجر شد

پردیس ملت

سینماپرس: پردیس ملت برای دومین سال به عنوان کاخ مردمی سی و پنجمین جشنواره فیلم فجر معرفی شد.

به گزارش سینماپرس، امسال از سوی ستاد برگزارکننده سی و پنجمین جشنواره فیلم فجر، «پردیس ملت» بعد از تجربه موفق سال گذشته در میزبانی از مردم و اهالی سینما، به عنوان کاخ مردمی جشنواره در نظر گرفته شد.

امسال نیز این فرصت فراهم شده است تا مردم از نزدیک با عوامل سازنده فیلم‌های سینمایی در ارتباط باشند و اهالی سینما و دست‌اندرکاران فیلم‌های جشنواره، آثار خود را در این فضا، در معرض دید اهالی و علاقه‌مندان به سینما قرار دهند.

بنابراین گزارش «پردیس ملت» قرار است امسال میزبان مردم و جمعی از اهالی سینما باشد و گروهی دیگر از عوامل اصلی فیلم‌های حاضر در جشنواره نیز به روال سال‌های گذشته در سینمای رسانه‌ها (برج میلاد) به تماشای آثار خواهند نشست.

سی و پنجمین جشنواره فیلم فجر به دبیری محمد حیدری بهمن‌ماه سال جاری برگزار می‌شود.

اخبار، مطالب، عکس‌ها و ویدئوهای این جشنواره علاوه بر سایت، از روی کانال رسمی جشنواره فجر به آدرس http://telegram.me/fajrfilmfest35 قابل مشاهده است.

نظرات

  • 0 0
    کدام کاخ مردمی ؟ آخه خدا خیرتان بده! در شمال شهر جنب پارک ملت ، در پردیس سینمایی ملت که نه مترو دارد نه اتوبوس و نه ماشین های خطی؛ چطوری می گین کاخ مردمی!؟ پارسال هم با اشرافی گری ها عکس هایی منتشر می شد از این به اصطلاح کاخ مردمی که آدم به هویت خودش شک می کرد! بفرمایید کاخ اشرافی! مردم ما کوخ هم ندارند چه برسه به این کاخ های با ماشین شخصی و مدل بالا برو و بیا. بخیل نیستیم به خدا، اما اسم مردمی را لااقل بردارین تا دلمان نسوزد که به اسم مردم و به کام از ما بهتران تمام شود.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.