دوشنبه ۲۰ دی ۱۳۹۵ - ۱۰:۱۹

تسلیت رییس رسانه ملی به مناسبت درگذشت آیت الله هاشمی رفسنجانی

هاشمی رفسنجانی

سینماپرس: رییس سازمان صدا و سیما در پیامی، رحلت آیت الله هاشمی رفسنجانی رییس مجمع تشخیص مصلحت نظام و از یاران امام (ره) و رهبری را تسلیت گفت.

به گزارش سینماپرس، عبدالعلی علی عسکری در پیامی، فقدان آیت الله هاشمی رفسنجانی را ضایعه ای دردناک ارزیابی کرد و این ضایعه را به حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی، مردم ایران اسلامی و بیت شریف ایشان تسلیت گفت.

 متن پیام رییس رسانه ملی به شرح زیر است.

 «انا لله و انا الیه راجعون

ارتحال یار دیرین امام (ره) و رهبری معظم انقلاب حضرت آیت الله هاشمی رفسنجانی موجب اندوه فراوان گردید. بی شک نقش اساسی این مجاهد نستوه در مبارزه با رژیم ستم شاهی، شکل گیری و پیشبرد نهضت اسلامی به رهبری امام راحل و عظیم الشان و همچنین خدمات ارزشمند ایشان بعد از پیروزی انقلاب اسلامی در جایگاه ها و مسئولیت های گوناگون سیاسی، هیچگاه از ستور ماندگار تاریخ انقلاب اسلامی و خاطره مردم انقلابی ایران محو نخواهد شد.

این مبارز خستگی ناپذیر، عمر پر برکت خود را در به ثمر نشاندن و بالندگی هرچه تمام تر انقلاب شکوهمند اسلامی ایران سپری کرد و نقش بی بدیلی در به ثمرنشستن انقلاب و پویایی آن در عرصه ها و مقاطع گوناگون داشت.

این ضایعه دردناک را به محضر مقام معظم رهبری (مدظله العالی) ملت شریف ایران به ویژه بیت شریف ایشان تسلیت عرض نموده و از خداوند تبارک و تعالی برای آن مجاهد بزرگ، علو درجات را آرزومندم.»

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.