چهارشنبه ۲۷ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۱:۱۸

در جشنواره فیلم‌های 100 ثانیه‌ای صورت می‌گیرد

نمایش گزیده‌ای از فیلم‌های کوتاه جشنواره کن ۲۰۱۶

جشنواره فیلم صد-100

سینماپرس: گزیده‌ای از فیلم‌های کوتاه جشنواره کن ۲۰۱۶ در یازدهمین جشنواره فیلم‌های ۱۰۰ ثانیه‌ای که طی روزهای چهارم تا ششم اسفندماه سال جاری در تهران و در پردیس سینمایی آزادی برگزار می‌شود؛ به نمایش در می‌آیند.

به گزارش سینماپرس، گزیده‌ای از فیلم‌های کوتاه جشنواره کن 2016 در یازدهمین جشنواره فیلم‌های 100 ثانیه‌ای که طی روزهای چهارم تا ششم اسفندماه سالجاری در تهران و در پردیس سینمایی آزادی برگزار می‌شود؛ به نمایش در می‌آیند.

بر پایه این خبر، برای نخستین بار  در جشنواره‌های ایران، نمایش گزیده‌ای از بخش ویژه فیلم‌های کوتاه جشنواره کن 2016 با عنوانshort film  corner پیش‌بینی شده است.

این بخش قطعا می‌تواند برای علاقمندان سینما بویژه، فیلمسازان و فعالان سینمایی حوزه فیلم‌های کوتاه و مستند و دانشجویان و هنرجویان سینمایی موثر و مفید باشد.

روابط عمومی جشنواره بین‌المللی فیلم‌های 100 ثانیه‌ای همچنین اضافه کرد: در این دوره جشنواره، علاوه بر گزیده فیلم‌های کوتاه جشنواره کن 2016، آثاری از جشنواره‌های مطرح جهان از جمله: جشنواره فیلم‌های60 ثانیه دانمارک، جشنواره 60 ثانیه‌ای پاکستان، جشنواره 60 ثانیه‌ای هند، جشنواره 100 ثانیه‌ای بوستون،  ویدیو میکر ایتالیا و ... نمایش داده می‌شوند.

یازدهمین جشنواره بین‌المللی فیلم‌های 100 ثانیه‌ای از 4 تا 6 اسفندماه سالجاری به دبیری علی قربانی در تهران برگزار می‌شود.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.