به گزارش سینماپرس، پس از اعلام فراخوان جشنواره بیکلام گلوب، تعداد ۱۳۲۲ فیلم داستانی به این رویداد سینمایی ارسال شد. پس از اتمام فراخوان، هیئت گزینش جشنواره شامل آقایان جیانلوکا بالا و علیرضا قاسمی در نهایت تعداد ۲۸ فیلم داستانی برای شرکت در بخش رقابتی جشنواره برگزیده شدند.
فیلمهای داستانی راه یافته به بخش مسابقه دور دوم جشنواره بینالمللی فیلم بیکلام کلوب عبارت است از:
For Mom Who Made Me Sad / Director: Natascha Zink / Country: Germany
Savages / Director: Milo Gony / Country: France
Withered / Director: Denis Galenkov / Country: Bulgaria
Fishy Story / Director: Aleksandra Szymanska / Country: Germany
Villa Mnemosyne / Director: Ruben Salazar / Country: Spain
La Paciencia Del Agua / Director: Xavi Vallenjo / Country: Spain
Girl + ghost / Director: Nik Wansbrough / Country: Australia
Out Of The Night / Director: Skip Shea / Country: US
La Etiuda / Director: Martin Rath / Country: Poland
Death Wears A Hat / Director: Daniela Bornstein / Country: US
Escapisme / Director: Raoul Groothuizen / Country: Netherlands
The Last Job / Director: Christophe Garnier / Country: France
Cornice / Director: Donjeta Hyseni / Country: Kosovo
Rinse And Repeat / Director: Liz Ran Yang / Country: US
Shadows / Director: Adria Guxens / Country: Spain
Hole / Director: Qian Zhuang / Country: US
The Same Life / Director: Cesar Roldan / Country: Spain
Not Less Than ۵۰ Kg / Director: Maryna Artemenko / Country: Ukraine
The Preparation / Director: Giorgi Tsilosani / Country: Georgia
Stygian / Director: Josh Garvin / Country: US
Firpo / Director: Giorgio Clementelli / Country: Italy
Daughter / Director: Mehrdad Hasani / Country: Iran
Hunting Day / Director: Ivo Skanstins / Country: Latvia
Goes Without Saying / Director: Pierre Sabrou / Country: France
The Child / Director: Valeria Valentina / Country: Venezuela
Copy Shop / Director: Virgil Widrich / Country: Austria
Room No. ۴ / Director: Pouya Aghelizadeh / Country: Iran
همچنین در بخش تجربی دور دوم جشنواره فیلم بیکلام گلوب، از میان حدود ۳۰۰۰ فیلم ارسالی و پس از بازبینی توسط آقایان علیرضا قاسمی و داریو جوریلی، ۱۷ فیلم برای رقابت در بخش تجربی انتخاب شدند.
فیلمهای تجربی راه یافته به بخش مسابقه دور دوم جشنواره بینالمللی فیلم بیکلام گلوب عبارتند از:
Death Race / Director: Edo Tagliavini / Country: Italy
Wraps / Director: Khashayar Rahimi / Country: Iran
Wanderer / Director: Martynas Kundrotas / Country: Lithuania
Void / Director: Hamid Ghodrati / Country: Iran
Tears In Rain / Director: Jeroen Cluckers / Country: Belgium
Oneiria / Director: Jeroen Cluckers / Country: Belgium
Light Study / Director: Josephine Massarella / Country: Canada
The Origin / Director: Mojtaba Pourabdollah / Country: Iran
No Guess / Director: Igor Notte / Country: Finland
Adam / Director: Evelyn Ross / Country: US
Transitions / Director: Ana Barroso / Country: Portugal
It’s Only Three Nails / Director: Ahmad Al Hajj / Country: Syrian Arab Republic
Koma / Director: Cyril Haas / Country: France
Passenger Fantasy / Director: Neil Needleman / Country: US
The Words Hear The Light / Director: Diego Fiori / Country: Austria
Culvert Affairs / Director: Kelly Hill / Country: Canada
Our Turn / Director: Max Vartanov / Country: US
جشنواره بینالمللی فیلم بیکلام گلوب به میزبانی دانشگاه ایالتی میشیگان به دبیری رها امیرفضلی ۱۷ تا ۲۰ فروردین برگزار میشود.
ارسال نظر