چهارشنبه ۱۸ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۱:۴۸

عهدواره‌ «مقاومت هشتاد میلیونی» برگزار می‌شود

عهدواره مقاومت هشتاد میلیونی

سینماپرس: همزمان با آخرین ماه سال اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل عهدواره‌ «مقاومت هشتاد میلیونی» روز ۲۰ اسفند به منظور تقدیر از اقدامات مردمی در این حوزه برگزار می شود.

به گزارش سینماپرس، این آیین به‌ منظور نمایش و تقدیر اقدام‌های مردمی در اقتصاد مقاومتی و در چهار حوزه، تولید «کشاورزی، صنعتی، صنایع دستی»، مطالبه «امر به معروف و نهی از منکر بر علیه مفاسد اقتصادی» ترویج «تولیدملی و کالای ایرانی و ضد ارزش سازی کالای خارجی» علمی «کاهش آسیب پذیری کشور و رفع نیاز های مردم» برگزار می‌شود.

متقاضیان برای حضور در این عهدواره باید گزارشی از اقدامات خود را در قالب عکس و نوشته‌ای که معرفی آن فعالیت باشد و نیز فیلم‌های یک دقیقه‌ای، با در نظر گرفتن شاخص‌های این عهدواره ارسال کنند.

شاخص‌هایی به عنوان ملاک ارزیابی اقدامات مردمی اقتصاد مقاومتی معرفی و توسط اساتید برجسته اقتصادی کشور اعتبارسنجی شده است.

هر ایرانی در هر سنی، در هر شغلی و با هر سمتی می‌تواند فعالیت‌ها و اقدامات خود را در میان شاخص‌های معرفی شده پیدا کرده و یکی از نامزدهای دریافت نشان مقاومت ایرانی شود.

 پس از بررسی داوران، در روز اختتامیه به بهترین اقدامات نشان مقاومت ایرانی اعطا خواهد شد و تقدیر شوندگان از تسهیلات و امکانات در نظر گرفته شده جهت اشاعه و گسترش اقدام خود بهره مند خواهند شد.

معرفی فرد برتر به عنوان سوژه‌های رسانه‌ای جهت تولید فیلم نامه، مستند، کلیپ و... همچنین معرفی به شبکه‌های اجتماعی که مخصوص توزیع  کالای ایرانی هستند از نمونه این تسهیلات خواهد بود.

نوزدهم اسفند ماه بعد از نماز مغرب و عشا در سراسر مساجد کشور، مردم ایران عهد نامه مردمی مقاومت هشتاد میلیونی را امضا خواهند کرد.

آیین پایانی این عهدواره نیز روز بیست اسفند ماه سال جاری در بازار تهران، خیابان ۱۵ خرداد، (روبروی بازار آهنگران) بازارچه عودلاجان از ساعت ۱۵ الی ۱۷ برگزار خواهد شد که در حاشیه آن از عهدنامه های هشتاد میلیونی مردمی رونمایی می‌شود.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.