چهارشنبه ۳۰ فروردین ۱۳۹۶ - ۱۳:۴۲

تلاش خانواده انتظامی برای سلامتی آقای بازیگر

عزت اله انتظامی*

میزان: انتظامی با بیان برخی از لحظه‌های شخصی خود با پدرش عزت اله انتظامی از حضور اعضای خانواده در اطراف این بازیگر پیشکسوت سخن گفت.

مجید انتظامی آهنگساز و رهبر ارکستر گفت: پدرم هم اکنون فعالیتی ندارد اما درمنزل کتاب می‌خواند.


وی ادامه داد: به دلیل اینکه تا حدودی راه رفتن برای او مشکل شده است، در مواقعی با پدرم شوخی می‌کنم و به او می‌گویم بلند شو و فوتبال بازی کن.

انتظامی تصریح کرد: همچنین سعی می‌کنم گاهی اوقات یکسری وسایل کوچک برای پدرم خریداری کنم که به این وسیله او را خوشحال کنم.

وی در ادامه صحبت‌های خود اظهار کرد: همیشه سعی می‌کنیم با اعضای خانواده دور پدرم جمع شویم تا او را خوشحال کنیم و به همین دلیل در مواقعی دخترم و نوه‌ام هم می‌آیند ودور پدر را شلوغ می‌کنیم.

این آهنگساز عرصه موسیقی یادآور شد: بنده هم اکنون مشغول کارجدیدی نیستم البته این که می‌گویم کاری در دست ندارم به معنای آن نیست که کار نمی‌کنم چرا که من همیشه برای خود قطعه می‌نویسم اما اثری برای روی صحنه بردن، ندارم.

وی توضیح داد: 5 موسیقی فیلم را برای انتشار آماده کرده‌ام که به ترتیب مربوط به فیلم‌های "دیوانه ای از قفس پرید" ، " طبل بزرگ" ، سریال "مردان آنجلس" ، سریال "شیخ بهایی" و سریال "اصحاب کهف" است.

همچنین چندی پیش عزت اله انتظامی آقای بازیگر سینمای ایران گفت: فیلمنامه زیاد به دستم می‌رسد اما اثری که قابل توجه باشد و نظرم را جلب کند، وجود ندارد.

وی خاطرنشان کرد: اگر اثری را بخوانم که از آن خوشم آید، به طور یقین دوباره بازی می‌کنم.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.