دوشنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۱۵:۱۸

قسمت ششم چهارشنبه توزیع می شود

پایان بازی مهناز افشار و حمیدرضا پگاه در «عاشقانه»

عاشقانه

سینماپرس: تصویربرداری مجموعه «عاشقانه» همچنان در تهران در حال پیگیری است.

به گزارش سینماپرس، سازندگان مجموعه «عاشقانه» به کارگردانی منوچهر هادی در حال حاضر در شمال شهر مشغول تصویربرداری هستند و بازی مهناز افشار روز گذشته در این پروژه به پایان رسیده است.
در میان سایر بازیگران بازی پانته آ بهرام و حمیدرضا پگاه نیز به تازگی تمام شده است.
براساس برنامه ریزی های انجام گرفته، تصویربرداری این سریال تا اواخر ماه جاری به طور کامل به پایان می رسد.
سازندگان «عاشقانه» روز گذشته با انتشار بیانه ای نسبت به افزایش دانلود غیر قانونی مجموعه در برخی از سایت های معتبر و دارای مجوز اعتراض خود را اعلام و از مخاطبان درخواست کردند تا با تهیه نسخه اورجینال به ادامه تولید قسمت های آتی این پروژه کمک کنند.
در بخش هایی از این بیانیه آمده: «متأسفیم اعلام کنیم که از زمان توزیع اولین قسمت «عاشقانه» تاکنون چند میلیون بار این سریال از سوی برخی کاربران به صورت غیر قانونی دیده شده است. با این حال خوشحالیم که در کنار بارگذاری و فروش غیر قانونی توسط برخی سایت های غیر حرفه ای و غیرمعتبر -که بزودی پرونده آنها پیگیری قضایی می شود - خوشبختانه بسیاری از مخاطبان فهیم نیز در حمایت از تمامی سازندگان «عاشقانه» نسخه اورجینال و البته حلال این سریال را تهیه می کنند و همین امر باعث دلگرمی ما در ادامه این راه سخت و پرمشقت است».
محمدرضا گلزار، ساره بیات، بهاره کیان افشار، فرزاد فرزین، حمیدرضا پگاه، شمسی فضل اللهی، علیرضا سوزنچی، علیرضا زمانی نسب، (با هنرمندی) حسین یاری، پانته آ بهرام، مسعود رایگان و هومن سیدی، (با حضور افتخاری) یکتا ناصر و  (با معرفی) سارا رسول زاده و (با حضور) مهناز افشار در نقش گیسو بازیگران اصلی «عاشقانه» هستند.
هومن کبیری و مهدی گلستانه تهیه کنندگی این مجموعه را برعهده دارند. محمدرضا نادری و میلاد علینقی نیز سرمایه گذاران این پروژه هستند.

نظرات

  • میلاد ۱۳۹۶/۰۲/۰۴ - ۲۱:۳۱
    0 0
    یکی نیست بگه برای ۵۰وخورده ایی دقیقه ۵۰۰۰تومان پول میگرن ایا این گرام فروشی و کم فروشی نیست؟حداقل تایم هرقسمت رو به یک فیلم ۹۰دقیقه ایی برسونید تا ارزش خرید داشته باشد!البته اقدام دانلود کپی رو اصلا تاید نمیکنم !ولی این روش فروش هم درست نیست

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.