شنبه ۹ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۱۶:۱۹

به همراه اکران آثار سینمای ایران صورت گرفت

اکران آثار جشنواره عمار در دانشگاه شهر لاریوخا آرژانتین

اکران فیلم های جشنواره عمار در آرژانتین

سینماپرس: مجموعه آثار کوتاه جشنواره مردمی فیلم عمار و فیلم های بلند «یتیم خانه ایران» و «قلاده های طلا» و فیلم «تنهای تنهای تنها» در دانشگاه unlar شهر لاریوخا آرژانتین به نمایش در آمدند.

به گزارش سینماپرس، مجموعه آثار کوتاه جشنواره مردمی فیلم عمار و فیلم های بلند «یتیم خانه ایران» و «قلاده های طلا» به کارگردانی ابوالقاسم طالبی و فیلم «تنهای تنهای تنها» به کارگردانی احسان عبدی پور در دانشگاه unlar شهر لاریوخا آرژانتین به نمایش در آمدند.

بنا براین گزارش، اکران آثار برگزیده عمار به صورت خود جوش و مردمی در دو نوبت پنج شنبه و جمعه ۲۰ و ۲۱ آوریل(۳۰ فروردین و اول اردیبهشت) با پخش آثار کوتاه جشنواره عمار و فیلم یتیم خانه ایران و روز های ۲۷ و ۲۸ آوریل(۷ و ۸ اردیبهشت) با پخش فیلم های تنهای تنهای تنها و قلاده های طلا از ساعت ۶ عصر به مدت ۳ ساعت انجام شد.

شهر لاریوخا در آرژانتین از شهرهای مهم این کشور به حساب می آید که ۱۴۰۰ کیلومتر با پایتخت فاصله دارد و دانشگاه unlar  که در این شهر واقع شده از مهم ترین مراکز علمی و دانشگاهی آن محسوب می شود.

پیش از این و از تاریخ ۵ تا ۷ اسفندماه (۲۳ تا ۲۵ فوریه) هفته فیلم سینمای مستقل ایران در آرژانتین به همت دبیرخانه بین الملل جشنواره مردمی فیلم عمار و با همکاری انستیتو ملی سینمای آرژانتین ( INCAA) در بوینس آیرس پایتخت آرژانتین برگزار شده بود که مورد استقبال گسترده مردم و رسانه های این کشور قرار گرفت.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.