چهارشنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۱۰:۲۴

عصبانیت شبکه «من‌وتو» از مجری سیما! +عکس

تسنیم: اظهارنظر شخصی پدرام کریمی مجری سیما، با واکنش شدید شبکه «من و تو» که فعالیتش را تغییر در سبک زندگی ایرانیان قرار داده، روبرو شد.

اظهارنظر شخصی پدرام کریمی مجری سیما، با واکنش شبکه «من و تو» مواجه شد و این شبکه تلاش کرد با سیاه‌نمایی، این مجری جوان را مدافع رویکرد تفکیک جنسیتی معرفی کند.

پدرام کریمی


کریمی در برنامه هفته گذشته  «دور همی» با تاکید بر حفظ شأن و احترام به جایگاه بانوان، ضمن انتقاد به رویکرد غربی به موضوع اشتغال زنان گفت: «اعتقادی به کار کردن خانم ها ندارم چون کار بیرون موجب آسیب رسیدن به آن‌ها می شود.»

 این اظهارنظر که از طریق فعالان صفحات مجازی به گونه ای دیگر و به جهت جذب و توجه مخاطبان منتقل و بازتاب یافته بود در این شبکه تلویزیونی  -که مدعی آزادی بیان و انتقال صحیح اخبار است - به گونه ای دیگر بازنشر پیدا کرد و تلاش شد آن را بهانه ای برای نکوهش غیرت و جایگاه واقعی زنان قرار دهد.

البته پدرام کریمی در صفحه شخصی اش درباره اظهارنظرش شفاف سازی کرد، اما گویا این رسانه ها قصد سوءاستفاده خود از این صحبت شخصی را دارند.

مدعیان آزادی بیان همچنین طی روزهای گذشته با الفاظی رکیک به مجری رسانه ملی حمله کردند که با واکنش کاربران فضای مجازی روبرو شد.

  شبکه «من و تو» از بدو تاسیس درصدد تغییر سبک زندگی ایرانی - اسلامی فعالیت کرده و در این راه یک بار، «حجاب را عامل عقب ماندگی معرفی می کند»، بار دیگر فتوا صادر می کند که «می‌توان شیعه بود و مشروب هم خورد»، یک بار در دفاع از «همجنس‌گرایی» بر می آید و باردیگر «سگ پروری» را ترویج می‌دهد.

نظرات

  • مجتبی افشاری ۱۳۹۶/۰۲/۲۹ - ۱۳:۰۸
    0 0
    شبکه های اجتماعی و خارجی ها غلط زیادی میکنند

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.