یکشنبه ۱۵ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۵:۱۵

جدیدترین ساخته ابوالحسن داوودی

رضا عطاران و جوادعزتی در روزهای پایانی فیلمبرداری «هزار پا»

فیلم سینمایی هزارپا

سینماپرس: فیلمبرداری فیلم سینمایی «هزارپا» جدیدترین ساخته ابوالحسن داوودی با بازی رضا عطاران به روزهای پایانی خود رسید.

به گزارش سینماپرس، فیلمبرداری فیلم سینمایی «هزارپا» به کارگردانی ابوالحسن داوودی و تهیه‌کنندگی رضا رخشان که از اوایل خردادماه آغاز شده بود به روزهای پایانی رسید و براساس برنامه‌ریزی انجام شده  اواخر هفته فیلمبرداری فیلم در تهران به پایان می‌رسد. فیلم جدید داوودی یکی از امیدهای فروش در نیمه دوم سال خواهد بود اگر مراحل فنی فیلم انجام شود و فیلم در زمان مناسب اکران شود پتانسیل جذب مخاطب را خواهد داشت. 

در جدیدترین ساخته ابوالحسن داوودی،  رضا عطاران و جواد عزتی نقش‌های اصلی را عهده دار هستند . «هزارپا» بعد از «نان و عشق و موتور ١٠٠٠» تجربه تازه ابوالحسن داوودی در ژانر کمدی محسوب می‌شود.

رضا عطاران، جواد عزتی، سارا بهرامی، مهران احمدی، شهره لرستانی، سپند امیرسلیمانی، امید روحانی، نعیمه نظام‌دوست از جمله بازیگران «هزارپا» هستند. فیلم به دهه شصت بازمی‌گردد و داستان جذابی را در این دهه روایت می‌کند. 

تعدادی از عواملی که در ساخت فیلم همکاری دارند،  عبارتند از: کارگردان: ابوالحسن داوودی، تهیه‌کننده: رضا رخشان، نویسندگان: امیر برادران، پیمان جزینی، مصطفی زندی، مدیر فیلمبرداری: علیرضا برازنده، طراح صحنه و لباس: کامیاب امین عشایری، طراح گریم: ایمان امیدواری، مدیر صدابرداری: نظام الدین کیایی و...

*فارس

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.