سه‌شنبه ۲۸ شهریور ۱۳۹۶ - ۱۵:۳۴

واکنش مهدویان به حذف ماجرای نیمروز +عکس

محمدحسین مهدویان در دومین جشنواره فیلم سلامت

میزان: پس از اعلام این فهرست چهارتایی محمدحسین مهدویان نسبت به این انتخاب واکنش نشان داده و این متن را در صفحه اینستاگرام خود منتشر کرد.

امروز فهرست چهار فیلم از میان ده فیلم اولیه معرفی شده برای اسکار 2018 از سوی هیات انتخاب منتشر شد و نبودن نام فیلم "ماجرای نیمروز" یکی از نقاط مبهم این فهرست بود.


پس از اعلام این فهرست چهارتایی محمدحسین مهدویان نسبت به این انتخاب واکنش نشان داده و این متن را در صفحه اینستاگرام خود منتشر کرد.
 
واکنش مهدویان به حذف ماجرای نیمروز از فهرست اسکار
از سال هشتاد و سه تا امروز تعداد زیادی فیلم مستند و داستانی ساخته‌ام. در میان کارهایم مجموعه‌ی"آخرین روزهای زمستان" و فیلم سینمایی "ایستاده در غبار" بیش‌تر دیده شدند و احتمالن باز هم دیده خواهند شد. برای این کارها خیلی تشویق شده‌ام اما کم‌کم دارم متقاعد می‌شوم بهترین فیلمی که در این چهارده سال ساخته‌ام "ماجرای نیم‌روز" است‌. باید یک اعتراف صادقانه بکنم.

بعد از "ایستاده در غبار" در خلوت خودم چیزی بود که خیلی آزارم می‌داد. این‌که وقتی همه به تو آفرین بگویند احتمالا یک جای کارَت می‌لنگد. این یعنی چیزی را تغییر نداده‌ای و فکری را آشفته نساخته‌ای. شاید برای همین است که حالا دیگر دارم مطمئن می‌شوم "ماجرای نیم‌روز" را از همه‌ی کارهایم بیش‌تر دوست دارم‌. چون در کنار تحسین‌ها، واکنش‌های منفی و حتا دشمنی‌ها را نیز برانگیخت. این یعنی این دفعه کارم را بهتر از همیشه انجام داده‌ام و لازم است تکرارش کنم.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.